Europa 2 - Maxximum muziky

Dostaň sa čo najbližšie k Marsu a Europa 2 ťa dostane na Thirty Seconds to Mars!

Thirty Seconds to Mars budú v Bratislave a ty môžeš byť pri tom! Spomínaš si ešte na to, ako v novembri 2023 vyliezol oscarový herec Jared Leto na budovu Empire State Building v New Yorku, a tak monumentálne oznámil začiatok svetového turné jeho skupiny? Konečne sa dočkalo aj naše krásne malebné Slovensko, ktoré je toho celého súčasťou!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nezabudnuteľný atmosférický zvuk space rocku a charizmatický prejav ich slávneho frontmana Jareda Leta tak môžeš teraz zažiť naživo aj ty. Táto úžasná kapela vystúpi so svojou energickou šou v bratislavskej Tipos Aréne už 10. mája 2024.

Ak chceš lístky na ich koncert, zbystri pozornosť!

Každý pracovný deň od 26. februára do 1. marca máme pre teba v rannej show Sketch Bros 2 lístky. Stačí, ak sa po výzve moderátorov prihlásiš na náš WhatsApp 0905 030 090. Pri troche šťastia ťa vyžrebujeme a tvojou úlohou bude zatočiť si naším kolesom planét a vytočiť si jednu planétu zo slnečnej sústavy. A podľa hesla „Dostaň sa čo najbližšie k Marsu“ – ten z dvojice vyžrebovaných súťažiacich, ktorý si vytočí bližšiu planétu k Marsu, vyhráva!

Ale pozor!

V prípade remízy máme pripravené rozstrelové otázky, ktoré sa nebudú týkať nikoho iného ako frontmana tejto kapely Jareda Leta. Tak si ho pre istotu naštuduj a počúvaj rannú šou Sketch Bros. Držíme ti palce!

Ak sa nechceš spoliehať na šťastie, tak lístky nájdeš dostupné aj v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach