Europa 2 - Maxximum muziky

Týchto 5 vecí nikdy nehovor, keď si nahá. Mohla by si pokaziť celú atmosféru

Nie je snáď nič intímnejšie, ako vyzliecť sa pred inou osobou. A to najmä vtedy, keď k nej prechovávaš city a chceš v jej očiach vyzerať dokonalo. Preto v tých momentoch mnohokrát hovoríš veci, ktoré by si nemusela a atmosféru celého okamihu, tým len kazíš. Dali sme teda dokopy 5 vecí, na ktoré by si mala minimálne pri sexe zabudnúť podľa Zadovoljna.

Nenávidím svoje…

To, čo je niečo na tvojom tele sexi a pekné, neurčujú médiá alebo nedajbože módny priemysel. Nemôžeš nenávidieť nejakú časť svojho tela len preto, že 9 z 10 influenceriek ju má inú, ako ty. Krása je subjektívna. To, čo sa tebe z nejakého dôvodu na sebe nepáči, neznamená, že sa nepáči ani tvojmu partnerovi. Práve naopak, často práve časť tela, ktorá sa nám ženám z nejakého dôvodu nepáči, partnera priťahuje.

Páči sa ti moja…

Intímne chvíle nie sú časom na uisťovanie sa, či dobre vyzeráš a na zvyšovanie si sebavedomia. Takéto správanie len vytvára dojem, že si neistá vo svojej koži a nevytvára to dobrú energiu. Zdravé sebavedomie je sexi, a preto by si mala pracovať na tom, aby si ťa partner nemusel uisťovať o tvojej hodnote a kráse. Už vôbec by sa to nemalo diať počas sexu.

Vypni svetlo, prosím ťa

Jedna vec je stlmiť osvetlenie na navodenie atmosféry. Ale druhá vec je, vypnúť svetlá úplne, len preto, aby ťa tvoj partner nevidel. Nič nezabíja náladu viacej, ako tma, v ktorej ťa tvoj partner doslovne hľadá a namiesto vášnivých bozkov na pery, neustále naráža na tvoj nos či čelo.

Ospravedlňujem sa za…

Myslíš, že aj teba by bavil sex, keby si celý čas počúvala: „Prepáč, že nemám tehličky, ale posilka bola zatvorená,“ alebo „Prepáč, že nevoniam ako vykúpaný v Old Spice, ale cestou z práce som nenašiel verejné sprchy.“ Asi by ťa chuť na sex veľmi rýchlo prešla, že?

To nechceš vidieť

Máš malé prsia, tak si podprsenku radšej nedávaš dole, lebo sa bojíš, že sa tvojmu partnerovi nebudú páčiť? Alebo máš celulitídu a myslíš si, že v tvojom partnerovi to vyvolá nechuť, tak mu nedovolíš robiť to zozadu? Prestaň! Týmto vám obom odopieraš lepší a zmyselnejší zážitok zo sexu. A ver, že mále alebo veľké, muža vzrušia aj tie, aj tie a tvoju celulitídu si ani nevšimne. Pravdepodobne ani poriadne nevie, že čo to tá celulitída vlastne je.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach