Europa 2 - Maxximum muziky

Hrebeň nepotrebuje! Syn slávnych rodičov aj tak udáva trendy

Brooklyn Beckham, syn bývalej „spajsky“ Victorie a niekdajšej futbalovej hviezdy Davida Beckhama, sa na nezáujem fanúšikov a médií sťažovať naozaj nemusí. Na známej sociálnej sieti má viac ako osem miliónov followerov a rozhodne patrí k najmladším a zároveň najsledovanejším hviezdam súčasnosti. Zatiaľ nie je celkom jasné, akým smerom sa bude uberať jeho kariéra. Brooklyn by sa pokojne uživil ako model a vďaka mame má k móde naozaj blízko, no cudzí mu nie je ani šport… Pôjde v šľapajách svojho otca a bude raz z neho takisto futbalová megastar?

instagram @brooklynbeckham

instagram @brooklynbeckham

Z Brooklynovho Instagramu sme vybrali niekoľko najlepších a „najlajkovanejších“ záberov, ktoré sa budú pozdávať nejednej jeho fanúšičke. Zlou správou však je, že mladý Beckham je zadaný. Už zopár mesiacov tvorí pár s mladou herečkou Chloe Moretz. Aj keď spočiatku svoj vzťah tajili, nakoniec sa predsa len rozhodli celému svetu povedať, že sú do seba zamilovaní až po uši.

instagram @brooklynbeckham

„Nedokázali sme ísť na večeru a ani do kina bez toho, aby nás niekto nevidel a neodfotil. Všetkým to bolo jasné, že sme spolu a držať to v tajnosti donekonečna, to sme nechceli,“ povedala kráska pre britský bulvár v máji. Posledný záber, ktorý Brooklyn zverejnil na webe, je dôkazom toho, že ich láska trvá a momentálne si užívajú jeden druhého na letnej dovolenke pri mori. Musíte uznať, že Beckham má dobrý vkus!

Kliknúť sa oplatí aj na toto. Už ste čítali?

Páni, toto svojej ženskej pri hádke nikdy nepovedzte. Viac sa dočítate tu!

Deň sa začína ránom. Tu je sedem trikov pre tých, ktorí chcú začať odznova a naplno. Toto vás postaví na nohy!

Aj vy ste prepadli hre Pokémon Go? Video, ktoré musíte vidieť. Zasmejte sa spolu s nami!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach