Europa 2 - Maxximum muziky

Maturantka Anet pridáva pikantné fotky na OF: Mama ju vyhodila z domu, najlepšia kamoška jej povedala, že je blbá

Keďže máte radi rozhovory z prostredia OnlyFans, máme pre vás ďalší tohto druhu. Tento raz k Trom prasiatkam zavítala maturantka Anet, ktorá sa už pár mesiacov živí postovaním pikantných fotiek a videí na OnlyFans. A to aj napriek tomu, že keď to o nej od cudzích ľudí zistila jej mama, vyhodila ju z domu.

Ani jej najlepšia kamoška z toho nadšená nebola a povedala jej, že je blbá. Ju, ako aj jej priateľa, ktorý jej pri tom pomáha, to baví a sama priznala, že robiť toto je lepšie, ako mať dve brigády. „Ešte pred tým, ako som sa začala živiť OnlyFans, som mala dve brigády a bola som z toho mŕtva. A tak som si povedala, že by sa dalo privyrobiť aj takto,“ povedala.

Tvorbe takéhoto obsahu sa venuje len 9 mesiacov a začala s tým tesne po tom, ako oslávila 18. rokov. Ako s tým začala a čo na to jej priateľ? „Môj priateľ v tom má vlastne prsty. Povedala som mu, že by som to chcela robiť a on ma podporil, že to teda bude robiť so mnou,“ povedala naša hostka a dodala, že nápad jej vnuklo dievča, ktoré bývalo v rovnakej dedine ako ona a pridávala fotky na OF.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na jej profile nájdeš najmä fotografie v spodnej bielizni, avšak postuje aj pikantnejšie fotografie. Občas jej je vidno prsia a keď sa veľmi posnažíš, nájdeš aj tam zopár fotiek, na ktorých je úplne nahá. Tých je tam však pomenej. Na viac však natáča aj videá, za tie si však musíš priplatiť. Za 30 dolárov si môžeš kúpiť video, na ktorom sa napríklad hrá sama so sebou.

Mnoho požiadaviek však aj odmietne. Jeden chalan jej chcel zaplatiť za to, aby sa vymočila do pohára a následne to vypila. Videá tohto typu by však nikdy nespravila. V štúdiu sa len nerozprávalo, bolo tam dokonca poriadne horúco! Anet sa v štúdiu vyzliekla – čo na to naši ženáči Láďo a Samuel? Ako zvládli túto výzvu?

  • Čo by už nikdy nenatočila
  • S akými požiadavkami sa najčastejšie stretáva
  • Akej profesii by sa chcela venovať?
  • Za koľko českých korún by bol jej priateľ ochotný, aby natočila porno s iným mužom

Túto epizódu podcastu Tri prasiatka ti prinášajú Horalky, ktoré prichádzajú s najnovšou inováciou tvojich obľúbených Horaliek od roku 1965. S arašidovým maslom a ďalšími vychytávkami!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Všetky epizódy podcastu Tri prasiatka nájdeš na podmaz.sk alebo vo svojich podcastových aplikáciách. Máme pre teba však aj videá, na ktorých môžeš vidieť našich hostí i to, ako to počas týchto rozhovor vyzerá priamo v štúdiu – všetko nájdeš na našom YouTube kanáli.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach