Europa 2 - Maxximum muziky

Uhádni, kto klame a vyhraj poukážku v hodnote 100 eur na nákup do HalfPrice

Zapoj sa do súťaže v našej rannej show a vyhraj každý pracovný deň od 18. marca do 22. marca 2024 poukážku na nákup do HalfPrice v hodnote 100 eur! Zapojiť sa môžeš prostredníctvom Whats app správy po výzve moderátorov na telefónnom čísle 0905 030 090.

Moderátori zo všetkých zapojených vyberú dvoch súťažiacich, s ktorými sa telefonicky spoja v živom vysielaní. V súťažnom vstupe povedia moderátori každému zo súťažiacich 2 príbehy a ich úlohou bude určiť, kto klame. Ak bude stav nerozhodný, dostanú rozstrelovú otázku. Výherca získa poukážku v hodnote 100 EUR na nákup v HalfPrice!

HALFPRICE – GREAT BRANDS

HalfPrice, to je obrovská porcia príležitostí plných módy, oblečenia, obuvi, kozmetiky a domácich i športových potrieb. Predajne zásobujú rozmanitým tovarom a nové produkty do predajní pridávajú niekoľkokrát týždenne, takže si máš šancu uloviť skutočné poklady za úžasné ceny každý deň!

  • zameriavajú sa na trendy a vysoko kvalitné produkty od obľúbených značiek a návrhárov
  • každý deň hľadajú nové spolupráce a vyjednávajú nízke ceny
  • zvyšujú dostupnosť kolekcií obľúbených návrhárov a značiek pre každého
  • ponuku sa snažia rozdeliť medzi všetky predajne a nové produkty sa objavujú takmer každý deň
  • sú radi, keď si zákazníci majú šancu uloviť skutočné poklady od známych značiek za výhodnú cenu
  • v predajniach HalfPrice nájdete viac ako 3 000 svetových značiek
  • výpredaj trvá po celý rok a ceny klesajú, až kým sa jednotlivé kúsky nepredajú
  • predajne HalfPrice nájdete v Eurovea II, v nákupnom centre Galéria Promenáda v Nitre, vo Zvolenskej Európe SC, Žilinskom nákupnom centre Mirage a v prešovskom Eperia Shopping Mall

Keď chceš mať šatník ako influencerka či celebrita, nemusíš si viac lámať hlavu nad tým, kde na to vezmeš peniaze. V off-price predajniach HalfPrice nakúpiš svetové módne novinky aj o 80 % lacnejšie! Predajne HalfPrice nájdeš v Bratislave, Nitre, Žiline, Zvolene a Prešove.

HalfPrice – TOP svetové brandy pod jednou strechou za zlomok ceny!

Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdeš v Zásadách ochrany osobných údajov.

Štatút súťaže

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach