Europa 2 - Maxximum muziky

Silvia z OnlyFans: Zamilovaný farmár z Ameriky mi posielal fotky svojej pipky

Každý máme iné záľuby a zarábame si niečím iným. Čoraz viac žien sa však rozhodlo, že sa bude zarábať postovaním fotiek na OnlyFans. A presne týmto sa živí aj naša hostka Silvia, ktorá zavítala k Trom prasiatkam. Aby sa tomu mohla venovať naplno, dala výpoveď v práci. Na platforme OnlyFans je už takmer rok a svoje rozhodnutie zatiaľ neľutuje.

Ako sama povedala – spojila príjemné s užitočným. Silvia sa ozvala priamo Oliverovi po tom, ako počúvala podcast Tri prasiatka. V štúdiu však bolo počas nahrávania viac ľudí, ako sme zvyknutí. Prečo a ako to bolo vôbec možné a ako by staršiemu človeku vysvetlila, čo je Onlyfans, sa dozvieš v najnovšej epizóde!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V rozhovore sa dozvieš, aký obsah pridáva na svoj OnlyFans, i to, aký najväčší bizár zažila. Okrem toho ti priblíži, aké náročné je venovať sa OnlyFans a prečo sa vzdala pôvodného povolania a odpovie aj na tieto otázky:

  • Či za týmto rozhodnutím stojí sklamanie v láske
  • Aká je jej bežná rutina
  • Či by bola ochotná skoncovať s OnlyFans kvôli vzťahu
  • Prečo nesúhlasí s tvrdením: „Ak robíš Onlyfans, tak robíš porno“
  • Akú špeciálnu úlohu dali Tri prasiatka Silvii
  • Akému povolaniu sa venovala predtým
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Všetky epizódy relácie Tri prasiatka nájdeš na podmaz.sk alebo na našom YouTube kanáli. Ak chceš túto spicy late night show počúvať naživo, nalaď si Europu 2 každú stredu po 22:00 hod.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach