Europa 2 - Maxximum muziky

Rebel Wilson prišla o panenstvo ako 35-ročná. Jej prvým bol herecký kolega

Herečka Rebel Wilson je plná prekvapení. Najprv rapídne schudla a vyzerá neskutočne, potom oznámila, že má partnerku a najnovšie majú aj dcérku, ktorú pre dvojicu vynosila náhradná matka. Teraz však prichádza so svojími memoármi, v ktorých odhodila zábrany a išla úplne donaha.

V súčasnosti 44-ročná herečka v nich priznala, že prišla o panenstvo ako 35-ročná s hereckým kolegom Mickeym Goochom Jr., s ktorým hrala si zahrala aj v romantickej komédii  How To Be Single z roku 2016.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Dvojicu začali spájať ešte v roku 2015 a zoznámiť ich mala herečka hana Mae Lee. Rebel s Mickeym chodila približne 6 mesiacov a práve on mal byť jej prvý. On však o tom v tom čase nevedel. Teraz to však už vie a nedozvedel sa to z médií, pretože práve on mal byť úplne prvým človekom, ktorý čítal herečkine memoáre.

Rebel Wilson vo svojich memoároch píše: „Micks, toto možno pre teba bude novinka, ak tieto stránky vôbec čítaš, ale prišla som s tebou o panenstvo,“ uvádza niekoľko zdrojov, medzi ktorými je aj portál etonline.com s odvolaním sa na People. Na portáli sa ďalej uvádza, že herečka sa na prvý sexuálny styk pripravovala po svojom: Mala používať vibrátor a sledovať porno.

Po sexe sa vraj cítila skvelo, pretože aj napriek tomu, že v tej dobe mala najviac kíl, vďaka Mickeymu sa cítila neodolateľne a veľmi jej lichotilo, že taký neodolateľný muž mal o ňu záujem, píše sa ďalej na spomínanom portáli.

Herečka si nebola istá, či by mala ísť s tou pravdou von, nakoniec je však rada, že tak spravila. Jej cieľom bolo podporiť ďalších ľudí, ktorí si možno prechádzajú tým istým, čo riešila aj ona. Zároveň všetkým odkázala, že počkať s prvým sexom nie je nič zvláštne ani divné. Objasnila, že pochádza z veľmi kresťanskej rodiny a v minulosti sa nechcela viazať, skôr sa chcela sústrediť na svoju kariéru, čo spôsobilo, že o panenstvo prišlo v 35. rokoch.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach