Europa 2 - Maxximum muziky

Aj ženy majú sexuálne fantázie: Snívajú o sledovaní partnera pri sexe s inou, o zvádzaní profesorov a vibračných nohavičkách

Aká je tvoja najväčšia sexuálna fantázia? Určite nejakú máš! Neexistuje človek, ktorý by nefantazíroval o sexe s rôznymi ľuďmi, na rôznych miestach či v rôznych situáciách. Rozdiel je však v tom, že niektoré fantázie sú bežné a niektoré zase menej časté, priam ojedinelé.

Niektoré chceme zažiť aj v skutočnosti a iné nám stačia len v našej hlave. Zozbierali sme zopár ženských fantázií a spísali ich do sedemnástich bodov. Nájdeš tam aj tie svoje?

 1. Voyerizmus – existuje mnoho žien, ktoré vzrušuje predstava sledovať ich partnera pri sexe s inou ženou. Avšak je len málo tých, ktoré by to chceli vyskúšať aj v reálnom živote.
 2. Eskortovanie – vzrušuje nejednu ženu. Tá predstava, v ktorej si sexuálna bohyňa ženatého muža, ktorý sa po spoločnom sexe v krásnej hotelovej izbe vracia domov k svojej žene, akoby nič.
 3. Zrkadlová miestnosť – predstav si sex v miestnosti plnej zrkadiel, kde sa navzájom vidíte z každej strany.
 4. Role play – každého vzrušuje niečo iné, iný typ uniformy, iný typ povolania. Určite sa zhodneme na tom, že najvzrušujúcejšie na tom celom ale je predstieranie, že sa so svojim partnerom nepoznáš a navzájom sa zvádzate.
 5. Nesúhlasný sex so súhlasom – sex, kedy si môže jeden alebo viacerí muži s tebou robiť, čo len chcú a ako len chcú a ty si pod ich úplnou kontrolou.
 6. Jedna žena a dvaja muži (MFM) – sex, počas ktorého si ty v hlavnej úlohe a všetka pozornosť dvoch mužov je upriamená len na teba, tvoje telo a tvoje uspokojenie.
 7. Vibračné nohavičky – ktoré má pod kontrolou tvoj partner zatiaľ, čo ste niekde na verejnosti.
 8. Zvodný profesor – nie je žena, ktorá by aspoň raz v živote neflirtovala so svojim učiteľom a nemala v spojitosti s ním aj nejaké „nevhodné“ predstavy. Spomeň si predsa na toho sympatického doktoranda s pekným úsmevom či dobre udržiavaného staršieho profesora…
 9. Skúšobné kabínky či verejné toalety – sú spojením adrenalínu a vzrušenia z toho, že vás niekto započuje alebo uvidí.
 10. Na práčke – a samozrejme, že zapnutej. Či už na nej sedíš alebo si cez ňu prehnutá, zatiaľ, čo on ťa má zozadu, stimulovaný ste tými vibráciami práčky obaja.
 11. Lesbický sex – kto môže spraviť žene dobre lepšie ako žena? Ženy približne vedia, aký pohyb v nich čo vyvoláva, a preto sa väčšinou vedia uspokojiť navzájom lepšie, akoby to urobil muž.
 12. Sexy doktor – a ešte k tomu gynekológ? Jedna zo žien uviedla pre magazín Cosmopolitan: „Mám predstavu o tom, že ma svojou výbavou preskúma hlbšie môj gynekológ.“
 13. Chlapec odvedľa – ten fešák, s ktorým si pravidelne vymieňaš úsmevy a cítiš sa trápne, keď ho stretneš neupravená v pyžame pri vysýpaní smetí.
 14. Nenápadne v knižnici – sa začína nevinným flirtom vzájomných pohľadov a končí medzi regálmi kníh.
 15. Sex v aute – existuje vôbec niekto, kto túto fantáziu nepretavil v realitu? Predsalen, kde inde by ste išli, keď sú rodičia doma a vy dvaja máte na seba chuť?
 16. Sex s ex – tiež je jeden z tých, ktoré sa nám podarí často zrealizovať. Tá trocha spomienkového optimizmus, adrenalínu spojeného s tým, že navzájom poznáte, čo na toho druhého platí. A k tomu ešte ten pocit, že si dotyčného zbalila opäť, a teda zrejme, niečo robíš dobre. Čo môže byť lepšie?
 17. Sex playlist – správny playlist dokáže povýšiť zážitok zo sexu a spraviť z dobrého sexu, skvelý sex. Však si to predstav, vaše telá ako jedno, hýbajúce sa v tempe a rytme hudby, ktorá pohlcuje celú miestnosť. Ak ešte takýto playlist nemáš, inšpiruj sa tu.

Medzi ďalšie fantázie patria aj: dvojitá penetrácia, orgie či sex s mladším mužom.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach