Europa 2 - Maxximum muziky

Dubaj je pod vodou! Je náš trip v ohrození?

Pred pár dňami zažil Dubaj historicky výnimočné zrážky, ktoré spôsobili rozsiahle záplavy v celej oblasti. Záplavy ovplyvnili hlavné dopravné uzly, vrátane medzinárodného letiska v Dubaji, kde došlo k výraznému prerušeniu letových operácií.

Tieto neobvyklé poveternostné podmienky sú v kontraste s typicky suchým podnebím Spojených arabských emirátov. No a ak máme byť úprimní, s takouto situáciou sme nepočítali ani my v Europe 2.

Ak patríš k našim skalným fanúšikom, určite ti neušla súťaž o brutálny trip do Dubaja. Pred niekoľkými týždňami sme už spoznali aj výhercu a čoskoro máme odlietať. Ale bude sa to nakoniec konať? Ako sme pripravení a či je trip do Dubaja skutočne ohrozený, ti prezradí naša ranná dvojka Oliver a Samo aka Sketch Bros.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Rannú show Sketch Bros si môžeš naladiť len v rádiu Europa 2, a to každé pracovné ráno od 6:00 hod. do 9:00 hod. Oliver a Samo ťa naladia na celý deň. Priprav sa na neuveriteľnú dávku zábavy. Ak nechceš, aby ti niečo ušlo, klikaj na podmaz.sk, kde nájdeš rannú show, ktorú si budeš môcť vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach