Europa 2 - Maxximum muziky

Scary Movie sa vracia, aby ťa znova rozosmialo… A možno aj trochu vystrašilo

Pripravte sa na parádnu hororovú jazdu –  Scary Movie sa vracia, tentoraz ho chce obnoviť spoločnosť Paramount Pictures v spolupráci s Miramaxom. Posledný diel si mohol vidieť ešte v roku 2013 , no už túto jeseň by sa malo začať natáčať pokračovanie. Dočkať by sme sa ho však mali už budúci rok, píše portál thewrap.com.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pôvodný Scary Movie, ktorý režíroval Keenen Ivory Wayans, parodoval ikonické horory ako Scream alebo I Know What You Did Last Summer. S nárastom popularity hororov v posledných rokoch je to ideálna príležitosť pre Paramount a Miramax na to, aby priniesli novú, sviežu perspektívu a možno aj nové paródie z modernej hororovej éry, ako sú filmy Jordana Peelea alebo produkcie A24 a Blumhouse, uvádza portál flickeringmyth.​

Na projekt bude dohliadať producent Neil H. Moritz, známy svojou prácou na filme Ježko Sonic. A hoci detaily o obsadení a presnejšej podobe projektu zatiaľ nie sú známe, podľa spomínaných portálov sa fanúšikovia môžu tešiť na inovatívny prístup k tomuto obľúbenému žánru​.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach