Europa 2 - Maxximum muziky

Cebákovci zažili púštne Safari! Tento zážitok im bude ešte dlho „ležať“ v žalúdku

Stano a Terezka Cebákovci aka slovenskí Geissenovci boli na brutálnom tripe v Dubaji. Neboli tam však sami – sprevádzala ich tam celá banda z Europy 2 a dokonca sme odtiaľ každé ráno od pondelka do dnes vysielali aj rannú show. Tá bola však trošku netradičná, s Oliverom vysielala Diana. Nezabudli sme ani na Sama, ten sa s nimi spájal naživo zo štúdia, takže boli v akejsi zaujímavej, vtipnej trojke.

Zažili poriadnu dávku dobrodružstiev – navštívili najväčší aquapark na svete, previezli sa luxusnou jachtou a taktiež boli v púšti. Púšť bola síce krásna, no dala im poriadne zabrať. Veď ísť v aute po dunách nie je žiadna sranda… Alebo je? Pozri si toto knísajúce sa video a všetko pochopíš. Každopádne, úsmev na tvári im nechýbal, a tak to skutočne stálo za to!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Naše dubajské dobrodružstvo dnes končí, no my veríme, že ste si to užili spoločne s nami tak, ako naši výhercovia. Zároveň vám prinášame aj posledný diel nášho seriálu Zo Seče do Dubaja. Cebákovci nám budú chýbať. Ďakujeme, že ste počas tohto bláznivého tripu boli s nami!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach