Europa 2 - Maxximum muziky

Majself a Nia vydávajú nový hit Deň za dňom: Toto je ich odkaz nádeje

Slovenský raper a spevák Majself je späť s novým videoklipom. Tentokrát sa ho dočkal duet Deň za dňom, na ktorom spolupracovali speváčka Nia a talentovaný producent Filipian. O strih a réžiu sa postaral Pierre Lexis.

Pieseň pochádza z raperovho najnovšieho, v poradí ôsmeho, štúdiového albumu Update. Ten vyšiel v novembri minulého roka a jeho názov pramení z osobného aj hudobného rozvoja, ktorým si Majself pri tvorbe štúdiovky prechádzal.

O tom, že ide naozaj o kvalitný update, svedčí aj úspešná skladba Deň za dňom. Tú si obľúbili najmä fanúšikovia, aj keď tanečný track rozpráva o neľahkej téme vnútorného boja. Nesie však dôležité posolstvo nádeje a rozpráva o tom, ako sa v takýchto časoch nevzdávať.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„Skladba vznikla deň pred odovzdaním albumu Update do výroby. Tvorili a nahrávali sme ju spolu s Niou v štúdiu už v solídnom časovom tlaku a ja osobne som bol v tých momentoch fyzicky aj psychicky vyčerpaný. To pozná pri finishoch albumu asi každý umelec,“ opisuje tvorbu piesne Majself. „Skladba je o tom, že niektoré veci nám dlho nemusia dávať zmysel, ale ten mnohokrát uvidíme až za nejaký čas. Zároveň je takým mementom, aby človek pracoval na svojich snoch bez ohľadu na úspechy či neúspechy, pretože nikdy nevie, ako blízko naozaj je k ich splneniu,“ dodáva raper.

Duet predstavuje osobnú výpoveď aj pre talentovanú speváčku Niu, ktorá s Majselfom spolupracovala už druhýkrát. „Tým, že sme s Majselfom priatelia, sa spoločný song písal veľmi prirodzene, v podstate vyplynul z našej konverzácie,“ hovorí Nia. „Hudobne aj po iných stránkach sme na podobnej vlne a myslím, že sa to odzrkadlilo aj na tom, aký song z toho vznikol. Nebolo to prvýkrát, čo sme spolu tvorili a určite ani zďaleka posledný,“ dodáva.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach