Europa 2 - Maxximum muziky

Chalan zarába penisom na OnlyFans 80 000 mesačne

Platforma OnlyFans mení životy a ukazuje nám veci, aké sme ešte naozaj nevideli. Stačí mať dobrú výbavu a peniažky sa len tak pohrnú. Preč sú časy, kedy len muži platili za holé ženské vnady a kochali sa rozmermi a tvarmi. Ženy majú peniaze, majú ich dosť a sú ochotné ich zaplatiť, aby si pozreli pekné mužské telo. Nebudeme ale zbytočne naivní. Väčšinu fanúšikov tohto dobre obdareného Austrálčana tvoria iní muži, on je však zatiaľ prísne hetero.

Chalan, ktorý si hovorí Girthmasterr má v gatiach ozaj šťavnatý kúsok a ten mu zarába mesačne riadny balík. Nebol to síce jeho detsky sen, ale práve vďaka  jednej ex, ktorá mu povedala, že za také čosi by ľudia platili, je z neho boháč. Vlastne začínal presne ako tí chlapci, čo ženám posielajú nevyžiadané fotky svojich holých penisov a robil to doslova pre zábavu, kým nezistil, že by mal chytiť šťastie do hrsti (a to doslova) a pekne na tom zarobiť.

„Som medzi 0,1 % najlepších zarábajúcich na platforme na celom svete. Zarábam medzi 40 000 až 80 000 $ mesačne,“ hovorí Girthmasterr, ktorý sa kedysi živil skladaním nábytku a rozvozom pizze. Prezývku si údajne vybral podľa zariadenia, ktoré jeho stará mama používa na pečenie domácich koláčikov a koláčov…

Rozhovor na X videlo ho viac ako 99 miliónov používateľov a veľká časť je ochotná zaplatiť za pohľad na jeho anakondu. Tak koľko teda má..? 8 palcov dĺžka, 7 palcov obvod sú miery, ktoré uvádza vo svojom popise. Na centimetre je to 20,23 na dĺžku, a 17,78 po obvode.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach