Europa 2 - Maxximum muziky

Vyhraj parádne výhry v hokejovej tipovačke s TIPOSom!

Poď s nami tipovať, čo sa stane vo vybraných hokejových zápasoch a hraj o super výhry!

Počas trvania hokejového šampionátu v Česku zadajú moderátori Europy 2 svoje tipy na netradičné udalosti, ktoré sa podľa nich stanú v konkrétnom hokejovom zápase. V každom súťažnom kole získajú 3 výhercovia finančnú výhru 100 EUR od TIPOSu a k nej bonus v hodnote 100 EUR v podobe promokódu na tipovanie športových stávok na eTIPOS.sk.

Súťaž bude prebiehať v termíne od 10. 5. – 27. 5. v rannej show Sketch Bros. Jeden súťažiaci sa môže prihlásiť do konkrétneho súťažného kola len jedenkrát. Výhercovia každého kola budú zverejnení v živom vstupe v deň nasledujúci po konkrétnom hokejovom zápase.

___________________

TIPOSBET – športové stávky od TIPOSu

Stav si v termíne od 9. 5. – 26. 5. na ktorýkoľvek zápas hokejového šampionátu na TIPOSBET a tvoja výhra bude navýšená až o 20 %. Navýšenie výhry je automatické na každom vsadenom tikete, ak si hráč natipuje na tiket aspoň 4 zápasy, a to každý s kurzom aspoň 1,15, pričom celkový kurz musí byť 10.

Každý novo-registrovaný hráč, ktorý sa v termíne konania hokejového šampionátu zaregistruje prvýkrát do herne na eTIPOS.sk, môže získať k úspešnej registrácii bonus až 50 % k svojmu 1. vkladu. To platí pri vklade min. 20 eur, pričom maximálny bonus je až 50 eur, a to pri vklade 100 eur a viac.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Viac informácií a podmienky nájdete na www.tipos.sk a v hernom pláne.

Štatút súťaže

Spolupráca

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach