Europa 2 - Maxximum muziky

Z týchto mužských trendov ženy šalejú! /1.časť

1.DLHÉ VLASY

Rovný strih po plecia, samozrejme nie tri anténky na hlave, ale tak vykráť viacnásobne. Zaboriť si ruky do dlhých, zdravých a krásnych mužských vlasov…potom piští nejedno ženské srdiečko. Čo to tvoje, piští viac pre „pomádový záliz“?

2.FLOPPY

Alebo tiež nazvané poddajné vlasy. To znamená, že sú o trocha kratšie, no prirodzene sa na konci vlnia a vyzerajú zdravo. Ako zistiť bez dotyku, že sú zdravé? Ak bude krásavec stáť oproti cez ulicu, tak mu budú povievať a lesknúť sa vlasy, aj keď bude zamračené…alebo žeby nie?

3.MAN BUN

Doslova to prekladajú ako „mužská buchta“ , po našom – mužský drdol. Žiadna cestička vo vlasoch, ani „vítr ve vlnách“, ulízane vlasy do vrkoča a obmotané okolo gumičky. Ak si hovoríš, že to vzbudzuje u muža trocha teplotu nad 40 stupňov, tak pozor! Toto je návrat účesu zo 70-tych rokov.

4.FADE

„Toto neni sranda pozor!“ Tento trend, ktorý prinieslo na Slovensko jedno nemenované slobodné holičstvo si obľúbil asi každý muž. Fade alebo tieň je štýl účesu, ktorý ma postupne od uší skrátené boky a vrch je dlhší pre úpravu účesu. Tak ruky hore, kto to ešte nemal na hlave chalani!

5.BUZZ CUT

V lete a v armáde azda najobľúbenejší strih. Tí z vás čo zbožňujú svoj tvar lebky a len taký jemný šepot vlasov na hlave, tak toto je ono! Takzvaný štýl jemne vlasatého Vin Diesela.

Prečítaj si aj ďalšie články

Trendy na rok 2017. Chceš zažiariť? Toto si rozhodne nenechaj ujsť!

Známe kapely ako lego postavičky. Coldplay, Beatles aj N*Sync

10 funny miest, kde by ste mačku naozaj nehľadali. Vtipné fotografie, ktoré vám dvihnú náladu!

Vedia očaRIŤ! 10 najkrajších prominentných zadkov súčasnosti!

5 každodenných zlozvykov, ktoré škodia rovnako ako fajčenie. Tu sú!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach