Europa 2 - Maxximum muziky

Jan Bendig si zaspieval so svetovou speváčkou LP!

Po hudobnej odmlke, sa Jan Bendig vracia, a to vo veľkom štýle! Okrem novej skladby AVILEM, ktorý dopĺňa aj videoklip, oznámil dátum svojho najväčšieho koncertu. Bude sa konať 6. decembra v O2 Universum – a stále nekončí.

Pred pár dňami vyšiel na jeho YouTube kanáli nový koncept telenovely, na ktorom doposiaľ pracoval. Zároveň na svojom Instagrame zverejnil video, na ktorom si zaspieval duet so svetoznámou speváčkou LP, ako keby sa ani nechumelilo. Duet, ktorý si spolu struhli, vraj vznikol spontánne počas večera s kamošmi.

Spomínaný song AVILEM je prvým po odmlke, ktorú spevák mal. Isté spojenie to môže mať aj s udalosťou, ktorá sa odohrala počas udeľovania českých hudobných cien. Počas gala večera Český slavík sa odohral incident, ktorý sa točil práve okolo českého speváka. Na červenom koberci Bendiga útočník nečakane zasypal múkou a následne sa dal na útek. Mnohí sa domnievali, že celé to zinscenoval samotný Jan Bendig. On však tvrdí, že v tom prsty nemal.

„Stále trvám na tom, čo tvrdím od začiatku, že som nič neurobil a neplánoval. Som rád, že moji fanúšikovia a ostatní ľudia za mnou stoja a ja im môžem naďalej natáčať krásne pesničky a klipy. Moju koncertnú kariéru to, našťastie, nepoškodilo a ani mi nikto z usporiadateľov nezrušil koncert, za čo im veľmi ďakujem,“ priblížil spevák.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach