Europa 2 - Maxximum muziky

Súkromie zaručené: Vo vlakoch sú nové kabínky na maznanie!

Nemecká železničná spoločnosť Deutsche Bahn predstavila v rámci modernizácie svojich vlakov nové technológie a kabínky zamerané na zvýšenie súkromia cestujúcich. Tieto kabínky sú navrhnuté tak, aby poskytovali priestor pre dve osoby, pričom sa dajú premeniť na úplne súkromné miesto, a to pomocou matného skla. Toto sklo sa dá elektronicky prepínať medzi priehľadným a nepriehľadným, čo cestujúcim umožňuje ľahko si zabezpečiť súkromie podľa ich aktuálnej potreby.

Táto inovácia je súčasťou širšieho úsilia Deutsche Bahn o zvýšenie pohodlia cestovania vlakmi, najmä na dlhšie trasy. Kabínky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili nielen súkromie, ale aj pohodlie, s prvkami ako pohodlné sedenie a dostatok miesta na nohy.

Spoločnosť reaguje na zvyšujúce sa požiadavky cestujúcich na súkromnejšie priestory a snaží sa prispôsobiť svoje služby moderným trendom cestovania. Aj napriek tomu, že dôvod, prečo sa spoločnosť rozhodla pre takéto riešenie, je jasný, určite sa nájdu špekulanti, ktorí to budú chcieť využiť na niečo iné. Áno, myslíme maznanie.

Túto tému rozoberali Sketch Bros počas ranného vysielania. Chalani to nazvali ako „šmajchlovacie kupé“. Čo na to hovoria Samo a Oliver? To sa dozvieš v podcaste!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach