Europa 2 - Maxximum muziky

Uži si Ronie na maxximum! Europa 2 ťa dostane na jej koncert a vybaví ti meet&greet

Chceš zažiť niečo brutálne, čo sa nepodarí len tak niekomu? Tak čítaj ďalej, pretože možno práve TY pôjdeš na jeden z koncertov Ronie v rámci jej prvého turné po Slovensku. A to všetko na náš účet. Navyše ti vybavíme exkluzívny meet&greet.

Dokáž nám, že si pravým fanúšikom Ronie!

Dokáž nám, že si pravým fanúšikom a zhodni sa s Ronie! Ak ťa Šorty vyžrebuje a zavolá ti, automaticky vyhrávaš dva lístky na ktorýkoľvek koncert, plus CD k tomu. Tým to však nekončí – zároveň máš šancu vyhrať aj exkluzívny meet&greet.

Avšak, pod jednou podmienkou: Za každú správnu zhodu s Ronie, získaš bod. Ten z poslucháčov, ktorý počas týždňa získa najviac bodov, pôjde na meet&greet. Chceš lístky a skúsiť šťastie? Prihlás sa do súťaže cez WhatsApp na telefónnom čísle 0905 030 090. 

Na koncerte zaznejú songy z albumu Roniemoon a tešiť sa môžeš aj na hudobných hostí

Speváčka Ronie pokrstila koncom roka svoj prvý hudobný album Roniemoon, ktorý je nielen hudobne, ale aj vizuálne silný, motivačný, nostalgický, romantický a najmä divoký – ako samotná speváčka. Skladby ako 2004, S kým si, Lonely, Princezná a ďalšie si môžeš už čoskoro vypočuť aj naživo – Ronie totiž vyráža na turné! Hosťami budú Dominika Mirgová, Šorty, Monika Bagárová a Yael.

Už tento mesiac môžete vidieť Ronie na týchto zastávkach:

  • 18. mája v Jaklovciach
  • 31.mája v Partizánskom
  • 1.júna v Bratislave
  • 14.júna v Leviciach

„Je to moje úplne prvé turné, keďže, bohužiaľ, to k EP bolo kvôli covidu presúvané tak dlho, až sa úplne zrušilo. Takže sa extrémne teším, že sa to už ide diať, ale mám aj veľký rešpekt, predsa je to trošku iné, ako bežné koncertovanie – je to teraz viac-menej v mojich rukách. Ľudia uvidia show s tanečníčkami. Choreografie, ktoré zatancujeme, už fanúšikovia môžu poznať aj z klipov. Na každej zastávke budú skvelí hostia a hlavne, budem hrať takmer celý playlist z albumu RONIEMOON a objaví sa niečo aj z EP,“ hovorí nadšene Ronie.

Speváčka zároveň dodáva, že tí, ktorí už boli na krste, mali možnosť vidieť, v akom štýle sa bude celé turné niesť. „Bolo to v podstate odštartovanie celej šnúry,“ hovorí Ronie. Taktiež hovorí, že je vďačná za to, že títo hostia prijali pozvanie na jej turné, pretože sú si veľmi blízki, a to či už pracovne, alebo po osobnej stránke.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skvelá Ronie zavítala aj k Šortymu, kde mu porozprávala o jej turné, ktoré sa pomaly, ale nezadržateľne blíži. Vypočuj si, prečo si vybrala práve tie mestá, ktoré si vybrala a na čo sa počas turné môžeš tešiť! Zároveň, sleduj náš Instagram, ak chceš vidieť, ako to u nás v štúdiu počas rozhovoru vyzeralo. Šorty sa zmenil na nepoznanie.

Vypočuj si, v akom znamení sa bude niesť jej nadchádzajúce turné

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach