Europa 2 - Maxximum muziky

Náš Samo je otcom: Sleduj, aký rozkošný je Procházka junior!

Ešte, že sme to stihli! Len pred pár dňami vznikla totižto hymna na cestu do pôrodnice pre nášho Sama a jeho manželku Viky, ktorá totálne pobláznila internet. Teraz nás však pobláznil náš Samo Procházka zo Sketch Bros, ktorý sa pochválil radostnou novinou: Už je z neho otec!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Najprv to potvrdil pred celým Slovenskom v rannej show, keďže dnes neprišiel a Oliver tak vysielal sám. Pred pár minútami však zverejnil príspevok na svojom Instagrame, kde postol rozkošnú fotku celej rodinky. V popise tiež odhalil meno, ktoré rodičia chlapčekovi dali: Volá sa Teo a narodil sa včera, 5. mája.

Samo sa teraz s nami podelil o prvotné pocity. „Pôrod trval viac ako 12 hodín. Som neskutočne pyšný na Viky, ako to zvládla,“ povedal nám hrdý otec Samo. Taktiež priblížil, že bol celý čas pri pôrode, no priznal sa, že mal z toho obavy. „Najviac som sa bál, aby mi neprišlo zle, aby som nebol ešte viac na obtiaž. Mal som ale takú stratégiu, nepozerať sa pod plachtu, čo sa mi aj viac-menej podarilo, nebyť odrazu, v ktorom som všetko videl,“ smeje sa. Nakoniec to ale dobre dopadlo – Samo neodpadol a mamina i malý chlapček sú v poriadku.

Po narodení zaplavila oboch rodičov obrovská eufória, no Samo sa priznal, že sa mu veľmi uľavilo. „Ani neviem opísať tie pocity. Bol som veľmi šťastný, že sú obaja v poriadku a strašne ma to dojalo,“ povedal a dodal, že plakal ako malý chlapec. Viky i Samovi gratulujeme a prajeme im najmä veľa zdravia! Pevné nervy im, dúfajme, nebude treba, pretože sa zdá, že malý Teo bude flegmatik. „Je tichučký a skoro neplače,“ priblížil nakoniec Samo zo Sketch Bros.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach