Europa 2 - Maxximum muziky

Justin Timberlake sa najnovšie vznáša nad hlavami divákov

To, čo predvádza 43-ročný Justin Timberlake na svojom turné The Forget Tomorrow World Tour, je nevídané! Okrem toho, že jeho set list obsahuje 30 skladieb, medzi ktorými sa nachádzajú aj také bomby ako SexyBack, What Goes Around… Comes Around, Cry Me A River.

Čerešničkou na torte je finálna balada Mirrors, počas ktorej sa začne vznášať na lietajúcej plošine – proste wow! Justin jednoducho vyzerá, ako keby spievať vo vzduchu a vznášať sa nad hlavami, bola úplná brnkačka!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Turné odštartoval 29. apríl vo Vancouveri. Ak ho chceš vidieť, budeš musieť opustiť hranice tohto štátu a vycestovať. Avšak, nemusíš cestovať ďaleko, pretože v lete vystúpi v poľskom Krakove. Ak si si na tieto lístky mädlil ruky a zatiaľ si si ich nekúpil, asi ťa nepotešíme, pretože nájsť voľné miesto na oficiálnych predajných stránkach, už nebude vôbec ľahké.

Justin sa však z Poľska premiestni aj do Nemecka, kde taktiež vystúpi. Tu si pozri, kde všade sa v rámci turné zastaví.

Celkové turné zahŕňa viac ako 78 koncertov po celom svete, pričom ho celé zavŕši 16. decembra 2024 v Indianapolise.  Timberlake ohlásil turné po tom, ako vydal najnovší album Everything I Thought It Was. Ako sme už načrtli vyššie, zaznejú klasiky, ktoré fanúšikovia milujú, ale aj novšie skladby.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach