Europa 2 - Maxximum muziky

Justin a Hailey Bieberovci čakajú bábätko!

Justin Bieber a jeho manželka Hailey včera vo večerných hodinách pobláznili celý internet! Na svojich instagramových profiloch zdieľali sériu fotiek a videí, ktorými oznámili, že čakajú bábätko. Pár minút po zverejnení sa toho chytili všetky médiá a dvojica tak svojou radostnou novinkou vyvolala doslova boom na sociálnych sieťach.

Všetci, či už známe osobnosti, alebo fanúšikovia, im začali gratulovať. Radosť je o to väčšia, nakoľko sa veľa špekulovalo o tom, či manželia nemajú problémy s počatím. Teraz už vieme, že to bola len klebeta, pretože Hailey Bieber ukázala v bielych šatách rastúce bruško a dokonca sa prevalilo, že tehotná je už viac ako 6 mesiacov.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Randenie a rozchody

Justin a Hailey majú za sebou pútavý vzťahový príbeh, ktorý siaha až do ich raných rokov. Ich spoločná cesta začala, keď sa prvýkrát stretli v roku 2009. Toto stretnutie uskutočnil Haileyin otec, herec Stephen Baldwin, ktorý ich predstavil počas nahrávania show. Vtedy bol Justin ešte na vrchole svojej adolescentnej slávy, zatiaľ čo Hailey bola len mladá fanúšička.

Ich romantický vzťah začal okolo konca roka 2015, keď sa ich priateľstvo prehĺbilo a premenilo na niečo viac. Stretávali sa niekoľko mesiacov, ale ich vzťah mal v priebehu nasledujúcich rokov niekoľko prestávok. Po krátkom prerušení, počas ktorého Justin strávil nejaký čas so Selenou Gomez, sa Justin a Hailey znovu dali dokopy v máji 2018. Mnohí z rozchodu Seleny a Justin vynili práve Hailey.

Ich vzťah nabral na obrátkach, keď sa počas dovolenky na Bahamách v júli 2018 Justin rozhodol požiadať Hailey o ruku. Ich zásnuby boli brutálne medializované a stali sa veľkou udalosťou. O niekoľko mesiacov neskôr, v septembri 2018, sa párik tajne vzal na úrade v New Yorku a neskôr usporiadal slávnostnú ceremóniu v septembri 2019, ktorej sa zúčastnili blízki priatelia a rodina.

Justin a Hailey odvtedy verejne hovoria o svojom vzťahu a výzvach, ktoré museli prekonať, aby boli spolu šťastní. Obaja zdôrazňujú význam komunikácie, dôvery a vzájomnej podpory v ich vzťahu. Hailey, ktorá sa stala úspešnou modelkou, a Justin, ktorý si dal od koncertovania a novej hudby pauzu, si síce svoje súkromie strážia, avšak na sociálnych sieťach sú aktívni.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach