Europa 2 - Maxximum muziky

Neveríme vlastným očiam: Toto NIE JE Michael Jackson?

Už budúci rok, konkrétne 18. apríla 2025, by mal mať premiéru pripravovaný film Michael, ktorý bude zobrazovať život a kariéru Kráľa popu – Michaela Jacksona. Hlavnú úlohu stvárňuje jeho synovec Jaafar Jackson a podľa prvých fotografií, ktoré vznikli počas natáčania, je zjavné, že sa máme na čo tešiť. Podoba medzi Jaafarom a Michaelom je v skutku neskutočná!

Film sa začal natáčať ešte v januári tohto roka a za réžiu zodpovedá Antoine Fuqua. Režisérovým cieľom je údajne čo najviac autenticky zachytiť život zosnulého Michaela Jacksona, ktorý opustil tento svet ešte v roku 2009. Zvoliť Jaafara ako herca, ktorý stvárni hlavnú úlohu, bola teda, zdá sa, skvelá voľba, pretože skutočne vyzerá na nerozoznanie!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Pozri si najnovšie fotografie z natáčania, pri ktorých si budeš musieť pretrieť oči, či skutočne dobre vidíš. Podoba je jednoducho dych berúca! 27-ročného herca zachytili, ako v jednej zo scén vystúpil na vrch auta počas simulovaného fanúšikovského ošiaľu, čím presne napodobnil jedno z legendárnych vystúpení svojho strýka.

Scéna sa odohrávala v Downtown Los Angeles a Jaafarova podoba s Michaelom bola umocnená odevom, ktorý pripomínal ten, ktorý Michael nosil na tlačovej konferencii v roku 1983.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach