Europa 2 - Maxximum muziky

Lil Nas X a Camila Cabello prekonávajú očakávania. Bojujú o rovnakého chlapa!

Camila Cabello neprestáva udivovať a prekvapovať. Nie je to tak dávno, čo zmenila look – z havranej hrivy presedlala na blond a teraz predstavila novú spoluprácu s kontroverzným spevákom a raperom Lil Nas X.

Novinka sa volá He Knows a aj napriek tomu, že vonku je ešte len visualizer a nie oficiálny videoklip, na YouTube má vyše 800-tisíc videní. Nový song sa dočkal pozitívnych ohlasov, a to ako od fanúšikov, tak aj hudobných kritikov. Fanúšikovia pod videom spoluprácu chvália a tešia sa na novú éru, ktorú Camila započala. Dvojica teraz vydala aj očakávaný videoklip, v ktorom „bojujú“ o rovnakého chlapa.

„Páčila sa mi myšlienka toho, že by sme obaja bojovali o rovnakého muža, o ktorom nevieme, na ktorú stranu sa prikláňa,“ povedala Camila pre Rolling Stone. Taktiež prezradila, že počas natáčania klipu sa obaja veľmi zabavili a snažili sa to robiť tak, aby to vyzeralo ako skutočnosť. Pozri si žhavý klip, ktorý ťa nenechá chladným.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Táto skladba, ktorá je súčasťou pripravovaného albumu Camily Cabello s názvom C, XOXO, prináša svieži dych do popovej scény s kombináciou jedinečných štýlov oboch umelcov.

Poslucháči vyzdvihujú novinku za jej chytľavú melódiu a moderný zvuk, ktorý dokonale kombinuje charakteristické prvky obidvoch umelcov. Je to chytľavý song, ktorý priam láka na tanečný parket. Fanúšikovia dokonca predpovedajú, že song He Knows bude hitom tohto leta!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach