Europa 2 - Maxximum muziky

Petra Dubayová: Spolubývajúcim sme ukradli oblečenie, keď sa sprchovali

Môžeš ju poznať zo seriálu Dunaj, z mnohých divadelných predstavení a najnovšie aj z tanečnej show Let´s Dance – do Bekimovho horúceho kresla sa posadila Petra Dubayová.

Aj keď v úvode povedala, že od tanečníčky má ešte ďaleko, Bekim jej dal kompliment, že tancuje 100-krát lepšie ako ona. Aj napriek tomu, že sa v súťaži dostala do semi-finále, Petra tvrdí, že v rámci spevu, herectvu a tanca, mala k tancu najmenej blízko.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Účinkovanie v show bolo podľa jej slov poriadne náročné, nakoľko pomimo mala školu, predstavenia a iné povinnosti. Bekim hneď zabrdol a opýtal sa na jej tanečného partnera Matyáša Adamca, keďže spolu trávili extrémne veľa času. Čo na to jej dlhoročný priateľ? „Normálne sa zoznámili a stretávali sa každú nedeľu, keď sme dotancovali,“ povedala.

Zároveň priznala, že Vladko – jej partner- je taktiež herec a pohybuje sa v tomto prostredí, takže chápe, že to bol jej tanečný partner. „Keď je niekto mojim partnerom, či už hereckým, alebo divadelným, musíme mať medzi sebou absolútnu dôveru,“ vyjadrila sa na margo ich vzťahu a priznala, že Vladko ju podporoval a veľmi sa z ich pôsobenia tešil.

Vypočuj si rozhovor s Petrou Dubayovou, ktorá ti otvorene porozpráva o svojej ceste k herectvu a tancu, ako aj o svojich skúsenostiach s filmom, divadlom a televíznymi show. Zároveň prezradí, s ktorým slovenským hercom by si chcela zahrať šteklivú scénu a reč padne aj na Timothéeho Chalameta. Priblíži ti aj to, aké mala prvé rande, ako si naň spomína a prečo rada spomína na tábory.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Bekimovo horúce kreslo môžeš počúvať aj ako podcast na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. Reláciu môžeš počúvať aj naživo, a to každý piatok od 13:00 hod. na Europe 2!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach