Europa 2 - Maxximum muziky

Adela a Viktor Vinczeovci sú oficiálnymi rodičmi malého Maximiliána

Slovenský moderátorský pár, Adela a Viktor Vinczeovci, žiaria radosťou. Po dlhom a náročnom procese adopcie sa stali oficiálnymi rodičmi malého Maximiliána. Informácie o malom chlapčekovi doposiaľ nezdieľali, nakoľko im ruky zväzovali podmienky adopčného procesu.

Adela a Viktor sa o adopciu rozhodli po tom, čo si uvedomili, že mať spoločného biologického potomka sa im prirodzenou cestou asi nepodarí. Dôvodom boli Viktorove spermie a Adelin vek, prezradili v rozhovore pre tvnoviny.sk.

Počas rozhovoru pre reláciu Ide o nás Adela prezradila, že rozhodovanie o adopcii bolo pre nich prirodzené a racionálne. Obaja manželia sa zhodli na tom, že na svete je mnoho detí, ktoré potrebujú milujúci domov, a preto si zvolili adopciu namiesto asistovanej reprodukcie.

Pri adopcii mali len dve kritériá

Oficiálne ukončenie adopčného procesu znamenalo pre Vinczeovcov veľký krok vpred. Viktor vysvetlil, že Maximilián dostane nový rodný list s ich priezviskom, čo mu poskytne právnu identitu, akoby bol ich biologickým dieťaťom.

Tento krok predstavuje pre rodinu veľký míľnik a začiatok novej etapy ich spoločného života. Manželia mali pri adopcii len dve podmienky, a to, aby malo dieťatko do 3 rokov a rolu hral aj zdravotný stav. Pre tvnoviny Adela uviedla: „Sú ľudia, ktorí si vezmú dieťa s výrazným mentálnym alebo telesným poškodením. Na to sme sa necítili“.

Sen o dieťatku sa im teda po niekoľkých rokoch podaril a ako uviedli v rozhovore pre Denník N, synček Maximilián zmenil najmä ich vzťah. A aký je ich malý synček? Obľúbená slovenská moderátorka ho opísala ako zvedavého, živého a zábavného. Zároveň priblížila, že je synček je veľmi zlatý a dobráčik, no je aj výmyselník. Pozri sa, akú krásnu fotku celej rodinky zdieľal včera Viktor na svojom Instagrame.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach