Europa 2 - Maxximum muziky

Jeden z One Direction hľadal lásku na Tinderi. Nik mu neveril, že je to skutočne on, tak ho blokli

V nedávnej dobe sa objavili správy o tom, že Zayn Malik, bývalý člen skupiny One Direction a a v súčasnosti sólový umelec, mal kontroverznú skúsenosť s online zoznamovacou aplikáciou Tinder. V rozhovore pre Nylon prezradil, že skúsil Tinder, avšak neuspel na ňom.

Prezradil, že ho všetky užívateľky, ktorým napísal, obviňovali z podvádzania a z kradnutia identity. „Pýtali sa ma, prečo nepoužívam svoje fotky, ale fotky Zayna Malika,“ povedal spevák a následne uviedol, že ho kvôli tomu aj raz či dvakrát vyhodili z Tinderu.

Nekompromisný vyhadzov z Tindera

Zoznamovacia aplikácia má totižto prísne pravidlá proti falošným profilom a práve pre to, po mnohých nahláseniach od ostatných užívateľov, sa administrátori rozhodli zasiahnuť. Bez podrobnejšieho overenia, či ide skutočne o Zayna Malika, jeho profil bol zablokovaný a následne odstránený z platformy.

Dámy, ak ste teraz zbystrili pozornosť – dajte si pohov! Zayn momentálne nikoho nehľadá a momentálne žije spokojný single život. „Momentálne som vysporiadaný a šťastný, že som single. Je to pre mňa po prvý raz v živote,“ dodal ďalej v rozsiahlom rozhovore.

TikTokerku lákal do trojky

Zayn však v minulosti nebol žiadnym nováčikom na zoznamovacích sieťach. Okolo jeho osoby sa toho veľa popísalo, a to najmä potom, ako TikTokerka Sam Fisher zverejnila ich komunikáciu a tým ani zďaleka neskončila. Verejnosti priblížila aj kopu detailov – spávať spolu mali 9 mesiacov, počas ktorých ju mal Zayn žiadať o „trojku“ viac ako 40-krát. Stalo sa tak údajne po tom, čo zistil, že Sam pred ním chodila s dievčaťom.

Sam Fisher tvrdí, že sa s Malikom zoznámila na Tinderi, kde začali komunikovať a neskôr prešli na Instagram. Zayn jej údajne posielal správy z jeho overeného účtu na Instagrame a začal sledovať jej príbehy. Po niekoľkých výmenách správ sa stretli osobne a začali vzťah, ktorý trval niekoľko mesiacov​, uvádza portál The News International.

TikTokerka po čase zistila, že Zayn Malik má neobvyklé požiadavky a správanie. Sam tvrdila, že spevák opakovane žiadal o trojku, čo bolo pre ňu nepríjemné a problematické. Po viacerých nesplnených požiadavkách a nezhodách v ich komunikácii, Fisher zverejnila svoje skúsenosti na TikToku. Zdieľala niekoľko videí a snímok obrazovky ich konverzácií, ktoré mali potvrdiť jej tvrdenia, uvádza sa na portáli NewsBytes​.

Správa sa rýchlo rozšírila na sociálnych sieťach a vyvolala množstvo reakcií od fanúšikov aj verejnosti. Zayn Malik sa k tejto veci doposiaľ nevyjadril a nijako na to oficiálne nereagoval. Jeho fanúšikovia ho naďalej podporujú, zatiaľ čo iní diskutujú o správnosti a dôveryhodnosti TikTokerkiných tvrdení, píše​ ARY NEWS​.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach