Europa 2 - Maxximum muziky

Rachellkka ukázala novú priateľku. Sú už aj zasnúbené?

Rachellka na seba púta pozornosť už dlhšiu dobu. Najskôr sa objavila v šou Love Island, kde vytvorila pár s Claudeom, následne sa prihlásila do čosi odvážnejšej reality show, ktorú môžeš poznať pod názvom Survivor. Tam to ale podľa jej slov nezvládala, a tak odtiaľ predčasne odišla.

Aj napriek tomu, že sa na obrazovkách teraz neobjavuje, fanúšikovia ju naďalej pozorne sledujú na jej sociálnych sieťach. Po nečakanom rozchode s Claudeom teraz všetkým vyrazila dych, keď ukázala nádhernú priateľku, s ktorou si momentálne užíva slnečné počasie na dovolenke v Dominikánskej republike.

To ale nie je všetko – dvojica zdieľala fotku, na ktorej má Ráchel snubný prsteň. Fotku postla práve jej priateľka Dominika, ktorá do popisu napísala: „She said yes“, čo v preklade znamená, že povedala áno. Niektorí fanúšikovia sa pod príspevkom čudujú, z čoho je zrejmé, že takéto oznámenie nečakali. Tí druhí im, naopak, k zásnubám gratulujú.

Ráchel však pre portál TV Markíza vyvrátila, že by išlo o skutočné zásnuby. „Ľudia to nepochopili, zrejme to budeme musieť vysvetliť,“ povedala Ráchel. Aj keď sa v skutočnosti nezasnúbili, vzťah so sexi blondínkou teda verejne priznala a vyzerá veľmi šťastne.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach