Europa 2 - Maxximum muziky

Tanečník Matyáš Adamec: Po vysielaní Let’s Dance som zažil sexuálne obťažovanie

Do Bekimovho horúceho kresla sa posadil talentovaný tanečník Matyáš Adamec, ktorý je aj raper. V prvej sérii tanečnej súťaže bol tanečným partnerom herečky Gabiky Marcinkovej. Porotcovia ich počas jednotlivých kôl veľmi chválili, no aj napriek tomu, skončili na druhom mieste. V najnovšej sérii sprevádzal herečku a speváčku Petru Dubayovú, ktorá sa nedávno taktiež posadila do Bekimovho horúceho kresla.

A keďže účinkovanie v Let´s Dance skončilo len pred nedávnom, reč bola aj o tom. „Štvalo ma, keď porotcovia kritizovali Peťku,“ priznal v rozhovore a zároveň aj prezradil, čo mu vadilo: „Vadilo mi, že ma mali ľudia zafixovaného ako toho dlhovlasého z Let’s Dance“. Sláva spojená s mediálnou pozornosťou však vie byť aj nepríjemná. Fanúšikovia podľa jeho slov občas prekračujú občas všetky hranice.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Vypočuj si najnovšiu epizódu sa dozvieš, ako kritika ovplyvňuje jeho mentálne zdravie, kedy sa môžeme dočkať debutového singla, aké má rady pre mladých tanečníkov a hudobníkov a dozvieš sa aj to, prečo zmenil imidž a prečo obdivuje Justina Biebera.

Taktiež prezradí to, čo mnohých zaujíma: Je možné, že tanečné páry nakoniec skončia spolu? Nenechaj si ujsť najnovší rozhovor s Matyášom Adamcom a nalaď si nás aj tento piatok o 13:00 hod.!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach