Europa 2 - Maxximum muziky

Nová láska v Hollywoode. Jason Momoa už nie je single!

Hollywood je plný nečakaných romantických zvratov a najnovšia správa o vzťahu medzi Jasonom Momoam a Adriou Arjonou to len potvrdzuje. Dvaja talentovaní herci, ktorí sa pohybujú v svetle reflektorov, našli k sebe cestu a vytvorili nový pár, ktorý už teraz vzbudzuje veľký záujem médií a fanúšikov po celom svete.

Jason Momoa, známy svojimi výraznými úlohami ako Khal Drogo v seriáli Game of Thrones a ako superhrdina Aquaman v DC filmoch, je jedným z najvýraznejších hercov súčasnosti. Jeho charizma, sexepíl a talent ho katapultovali medzi hollywoodsku elitu.

Po rozchode s herečkou Lisou Bonet, s ktorou má dve deti, sa Jason opäť ocitol na titulných stránkach bulvárnych médií. Zároveň sa o neho začalo zaujímať veľké množstvo žien a klebetilo sa o možných románikoch. Dohady teraz skončili, pretože jeho srdce si uchmatla 32-ročná Adria Arjona. Herečka si zahrala v sérii True Detective a aj v najnovšom filme Hit Man. S Jasonom si dokonca zahrali v spoločnom filme Sweet Girl z roku 2017.

Novinku oznámil počas Basingstoke Comic Con v Anglicku, keď prezradil, že je vo vzťahu. Vtedy ešte identitu svojej novej lásky držal v tajnosti, no prezradil, že čoskoro zistíme, o kom je reč. A tak sa aj stalo – Jason na svojom Instagrame zdieľal pár fotografií z Japonska a na jednej z nich objíma práve Adriu. Sú spolu zlatí, no nie?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach