Europa 2 - Maxximum muziky

Uhádni, kto klame a vyhraj!

Zapoj sa do súťaže v našej popoludňajšej show a vyhraj každý pracovný deň od 27. mája do 31. mája 2024 finančnú výhru v hodnote 50 € a balík ekologických darčekov od Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku. Zapojiť sa môžeš prostredníctvom WhatsApp správy po výzve moderátorov na tel. číslo 0905 030 090.

Moderátori zo všetkých zapojených vyberú dvoch súťažiacich, s ktorými sa telefonicky spoja v živom vysielaní. V súťažnom vstupe povedia moderátori 2 príbehy a ľudia na linke majú určiť, kto klame. Ak bude stav nerozhodný, dostanú rozstrelovú otázku. Výherca získa finančnú výhru 50 € a balík ekologických darčekov od Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku.

Pravidlá súťaže sú uvedené v Štatúte súťaže a viac informácií o ochrane osobných údajov nájdeš v Zásadách ochrany osobných údajov.

Slovensko je už 20 rokov členom Európskej únie

Demokracia, sloboda, rovnosť, ľudské práva, právny štát, ľudská dôstojnosť. To sú základné hodnoty Európskej únie. Slovensko je jej súčasťou od roku 2004. Viete, čo sme za 20 rokov nášho členstva v Európskej únii získali? Viete odhaliť nepravdy, ktoré sa o Európskej únii šíria? Je to jednoduché. Overené informácie o Európskej únii nájdete na europa.sk.

Štatút súťaže

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach