Europa 2 - Maxximum muziky

Prvý pohľad na Liama Hemswortha ako Zaklínača: Takto bude vyzerať!

V štvrtej sérii seriálu Zaklínač sa fanúšikovia dočkajú zásadnej zmeny – nového Geralta z Rivie stvárni herec Liam Hemsworth. Nahradí tak Henryho Cavilla, ktorý odišiel zo seriálu po 3 sériách, a to aj napriek tomu, že bol veľkým fanúšikom celého konceptu.  úspešne hral túto ikonickú postavu v prvých troch sériách.

Fanúšikov rozhodnutie Henryho šokovalo a za vinu to dávajú práve tvorcom a scenáristom celého seriálu. Podľa portálu The Direct bol Cavill veľmi otvorený ohľadom svojej vášne pre knihy Zaklínač od Andrzeja Sapkowského.

Fanúšikovia sú rozhorčení

Často sa vyjadroval, že by bol rád, keby seriál zostal verný pôvodnej predlohe. Avšak, medzi Cavillom a scenáristami seriálu existovali tvorivé rozdiely ohľadom adaptácie kníh. Čo malo za následok práve jeho odchod zo show.

Netflix teraz uverejnil prvý teaser, ktorý ukazuje, ako bude nový Gerald vyzerať. Pod videom sa rozvírila debata, čo sa aj očakávalo. Fanúšikovia nehejtujú samotného Liama, ale práve tvorcov a niektorí sa aj čudujú, že pod videom nevypli komentáre, aby sa tak vyhli nepríjemným reakciám.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach