Europa 2 - Maxximum muziky

14-ročná Slovenka Sarah C bola na Grammy a stretla Billie Eilish. Aká bola?

Má len 14-rokov, no dosahuje obrovskú úspechy – a nielen na Slovensku, ale aj v Amerike. V štúdiu Europy 2 sme privítali talentovanú Sarah C, ktorá pred pár dňami vydala svoj ďalší singel In the Dark.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Keďže ju Oliver sleduje na sociálnych sieťach, z jej návštevy bol taký nesvoj, že hneď v úvode skomolil jej meno. Sarah C to však zobrala s nadhľadom a Oliverovi a Diane priblížila, ako sa dostala k spevu.

Čakala Sarah C, že sa prerazí v Amerike?

Okrem spevu sa venuje aj dabingu. „Dabujem rozprávky. Teraz vyšla Heureka, ktorú sme nahrávali rok a pol. Bol to veľký projekt a obrovská skúsenosť pre mňa, pretože som dabovala hlavnú postavu, čo bolo pre mňa nové,“ povedala v rozhovore o projekte. Reč však bola aj o Grammy, ktorých sa zúčastnila. „Bol to nezabudnuteľný zážitok na celý život,“ povedala s úsmevom.

  • Aké bolo stretnutie s Billie Eilish
  • Kto jej je najbližší človek zo šoubiznisu
  • Aké konexie má jej producent

Aká bola jej účasť na Grammy a aké sú podľa nej celebrity?

Do štúdia však prišla najmä preto, aby odpromovala svoj najnovší singel In the Dark. Nebola však sama – spoločnosť jej robil jej americký producent Manny Mijares. Keďže je Američan, rozhovor s ním bol pre Olivera poriadna výzva, pretože všetci vieme, ako je na tom s angličtinou.

Oliver Mannymu povedal, že je dobrým slovenským spevákom, a tak mu pustil song Na čo pôjdem domov, ale v trochu inej podobe. Many zareagoval ako profesionál – Olivera nevysmial, práve naopak. Povedal mu, aby to dal na TikTok, že z toho môže byť virál.

Olo sa však nevzdával a pustil mu aj ďalšie dve skladby, ktoré sú ti určite známe: Hymna do pôrodnice a Bolo To Super. Čo na to povedal, ako vznikla novinka In the Dark a prečo radšej tvorí vyspelejšie veci, sa dozvieš v rozhovore!

Ako slávny americký producent ohodnotil song od Sketch Bros Hymna do pôrodnice?

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach