Europa 2 - Maxximum muziky

Miley Cyrus bude na Netflixe!

Miley Cyrus sa objaví v piatej sérii šou My Next Guest Needs No Introduction s Davidom Lettermanom, ktorá bude dostupná na Netflixe od 12. júna 2024. Táto séria obsahuje aj rozhovory s Charlesom Barkleym a prinesie množstvo zaujímavých odhalení.

V traileri k novej sérii Miley Cyrus hovorí aj o svojej ikonickej úlohe Hannah Montany, ktorú jej pôvodne zverili po tom, ako iná herečka nedokázala zaujať testovacie publikum. Miley na margo toho zažartovala: „Milujem ich za to“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tento rozhovor je len jedným z rady fascinujúcich diskusií, ktoré Letterman vedie s významnými osobnosťami. V predchádzajúcich sezónach hostil osobnosti ako Barack Obama, Volodymyr Zelenskyj, Kanye West či Billie Eilish.

V teaseri, ktorý Netflix zdieľal na YouTube môžeš vidieť Miley, ktorá, ako by cestovala v čase, avšak smerom do minulosti. Jej výzor pripomína ten, ktorý mala práve počas natáčania Hannah Montany a fanúšikovia to milujú!

Miley zároveň pred pár dňami vydala singel Psycho Killer. Ide o cover verziu piesne z roku 1977, ktorú pôvodne naspievala skupina Talking Heads. Pesnička pochádza z kompilačného albumu Everyone’s Getting Involved: A Tribute to Talking Heads Stop Making Sense. Nachádza sa na ňom 16 prerobených skladieb tejto kapely a postarali sa o ne okrem Miley Cyrus ďalšie zvučné mená, ako napríklad: Lorde či Paramore.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach