Europa 2 - Maxximum muziky

Trailer k animáku Moana 2 láme rekordy

Dlho očakávané pokračovanie k hitu z roku 2016, Moana, už spôsobilo vlny s prvým trailerom, ktorý lámal rekordy v počte zobrazení počas prvých 24 hodín od jeho vydania. Trailer, ktorý ponúka pohľad na návrat Moany a Mauiho na ďalšiu dobrodružnú cestu, vyvolal medzi fanúšikmi po celom svete veľké nadšenie.

Za 24 hodín mal trailer 178 miliónov videní, čím trhla rekord a predbehla tak Inside Out a Frozen 2, uvádza portál billboard.com.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na čo sa môžu diváci tešiť?

Hlavná predstaviteľka dostane v pokračovaní dostane záhadné volanie od svojich predkov, čo ju donúti vydať sa na nebezpečnú plavbu cez vody Oceánie. Tentokrát sa nielenže vydáva objavovať nové vody, ale má tiež za cieľ zachrániť svojich spolukrajanov z pazúrov fiktívneho mesta Dema. Film sľubuje, že sa hlbšie ponorí do Moanineho dedičstva a legeniend, ktoré boli predstavené v prvom filme.

Dwayne Johnson si zopakuje svoju rolu Mauiho, čo ešte zvýšilo očakávania tohto filmu. Hudbu k filmu budú vytvárať talentované držiteľky Grammy Abigail Barlow a Emily Bear a taktiež Grammy nominovaný Opetaia Foa“i a trojnásobný držiteľ Grammy Markom Mancinom. Réžiu má na starosti Dave Derrick Jr., ktorý pracoval na filmoch ako Encanto a pôvodná Moana.

Zaujímavosťou je, že Moana 2 mala byť pôvodne odvysielaná ako televízny seriál, no neskôr bola prepracovaná na celovečerný film.

Pokračovanie príde do kín 27. novembra a spoločnosť Disney plánuje rozsiahlu propagačnú kampaň. Vzhľadom na masívnu odozvu na trailer sa očakáva, že Moana 2 bude jedným z najväčších filmových vydaní roka.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach