Europa 2 - Maxximum muziky

Staň sa avatarom Beccy alebo Šortyho, splň ich úlohy a vyhraj merch Europy 2!

Staň sa avatarom Beccy alebo Šortyho a vyhraj merch Europy 2! Si tím Becca alebo tím Šorty? Prihlás sa už teraz cez WhatsApp na tel. čísle 0905 030 090, staň sa ich avatarom a vyhraj.

Čo je vlastne avatar? Je to reprezentácia človeka vo virtuálnom svete, no a u nás je to tak trochu po našom, lebo my nie sme normálne rádio! Poslucháči, ktorí sa prihlásia do súťaže, budú reprezentovať buď Beccu, alebo Šortyho a za nich budú súťažiť a získavať body.

Ide o dennú súťaž, ktorá bude mať na konci mesiaca vyhodnotenie. Ten z dvojice Becca a Šorty, ktorý prehrá, bude musieť splniť vopred dohodnutú úlohu. Kolo sa uzatvára s novým mesiacom, s ktorým prichádza aj nová stávka a nové zbieranie bodov.

Ak chceš hrať, prihlás sa do súťaže Súboj avatarov prostredníctvom nášho WhatsAppu na tel. čísle 0905 030 090 a do správy napíš, či chceš byť Tím Becca, alebo Tím Šorty. Ak si zvolia naši moderátori práve teba a vložia nádej do tvojich rúk, na linke budeš súťažiť proti človeku, ktorý bude reprezentovať druhého avatara. Súťaž bude hudobného a šoubizového charakteru a to, ako sa s tým popasuješ, bude už len na tebe. Tak čo, ideš do toho?

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach