Europa 2 - Maxximum muziky

NASTAV UŠI a vyhraj lístky na Balaton Sound

Festivalová sezóna je skoro za rohom a ak si ten správny pártyman a chceš zažiť niečo nezabudnuteľné, nastav uši s Europou 2 a vyhraj lístky. Začíname hrať už v pondelok 10. júna o lístky na maďarský festival Balaton Sound! 

Súťaž bude prebiehať do piatku 14. júna. Stačí len, ak budeš počúvať Europu 2, pretože od pondelka do piatku hráme každý deň o dve vstupenky na tento festival. Tak „NASTAV UŠI“, počúvaj Europu 2 a striehni na konkrétny banger!

Plážový festival Heineken Balaton Sound predstavuje Slovak Stage – Take Over

Heineken Balaton Sound v spolupráci s rádiom Europa 2 predstavujú Slovak Stage – Take Over. Návštevníci tak budú mať 5. júla po prvý raz príležitosť zažiť jedinečné vystúpenia Slovenských DJ-ov na jednom stagy na tomto fantastickom plážovom festivale, ktorý ponesie príznačný názov Take Over.

Ak sa rozhodneš ísť, na tomto medzinárodnom poli budeš môcť premiérovo pokope zažiť slovenskú djskú špičku ako Dj EKG, Milan Lieskovský, Ray Paeron a Michal Breeth.

Táto premiéra bude o to exkluzívnejšia, že bude spojená so súťažou o najlepší nováčikovský djský mix, ktorej víťaz dostane príležitosť sa predstaviť v otváracom sete tohto stagu!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Na Balaton Sounde vystúpi Marshmello, John Newman i Purple Disco Machine

Jedno z najväčších podujatí pri jazere pod holým nebom v Európe, už medzi časom predstavilo aj množstvo zahraničných mien, ktoré sa tam počas nadchádzajúceho leta predstavia. Sú medzi nimi napríklad James Hype, Purple Disco Machine, Paul Kalkbrenner, John Newman, Marshmello, Lost Frequencies, alebo Timmy Trumpet.

Heineken Balaton Sound sa bude opäť konať od 3. do 6. júla 2024 v nádhernom prostredí pri jazere Balaton v Zamárdi v Maďarsku.

Prines so sebou aj ty kus Slovenska na toto medzinárodné podujatie, zober si klaksóny, trúby a zástavy a príď podporiť svojich obľúbených DJ-ov!

Poznáme finálny line-up

Okrem vyššie spomínaných, sa návštevníkom predstavia aj Sama Adbulhadi, Laidback Luke, HoneyLuv, Henri Bergmann a Mau P popri už uverejnených menách ako Adam Beyer, Amelie Lens, Stephan Bodzin, Reinier Zonneveld, Mathame, FJAAK, Mind Against, Maceo Plex, Miss Monique a hviezdy hard dance techna Sara Landry, Trym a 999999999 a mnohých ďalších .

Najnovšia vlna mien dodáva celému line upu ešte vyššiu kvalitu s hviezdami naprieč žánrov housu a techna vrátane špičkových umelcov.

„Tento rok sme si dali za cieľ zostaviť line-up Heineken Balaton Soundu spôsobom, ktorý zhustí široké spektrum sveta elektronickej hudby do štyroch dní festivalu. Heineken Balaton Sound sa stal multi žánrovou párty oslavou, na ktorej si milovníci elektronickej hudby môžu slobodne vybrať z ponuky, objavovať nové, ale aj obľúbené hudobné žánre na celej festivalovej pláži,“ opísala kompletný lineup Anna Filutás, projektová manažérka Heineken Balaton Soundu.

Hlavní organizátori festivalu vysvetlili, že jedným z vrcholov tohto ročníka je predĺženie hracieho času na Heineken Balaton Sound Main Stage. „Od druhého dňa bude program pokračovať až do 3. hodiny rannej a v nedeľu až do úsvitu predstaví svetoznámy holandský Q-dance tím obrovskú Endshow, na rozlúčku s návštevníkmi festivalu,“ dodávajú.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach