Europa 2 - Maxximum muziky

Jakub Jablonský: Smrti sa nebojím, mať strach je unavujúce

Do Bekimovho horúceho kresla sa tentokrát posadil herec, tanečník a čerstvý víťaz tanečnej súťaže Let´s DanceJakub Jablonský. Aj napriek tomu, že on sa necharakterizuje ako tanečník, tanec mu nie je cudzí, folklóru sa venoval 16 rokov.

„Folklór je divoký. Je to krásne, toto uctievanie tradícií, no keď sa zhasnú svetlá, je to divoké,“ hovorí s úsmevom Jakub. Momentálne sa na neho upierajú oči širokej verejnosti a priznáva, že sa cíti ubehane. Na otázku, či je hrdý na to, že vyhral Let´s Dance, povedal: „Neviem spracovať ten pocit“. Taktiež povedal, že cíti vďaku a je to príjemné. Z výhry sa síce tešil, ale veľmi rýchlo z toho „vytriezvel“.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Nájsť si čas na Let´s Dance bolo pre neho náročné, pretože popri tom natáčal a mal aj divadlo. „Keď som sa dozvedel, že pôjdem do Let´s Dance, tak som odmietal ďalšie divadelné projekty,“ povedal, no zároveň priznal, že trénovaniu tanečných choreografií sa venoval furt, a to od rána do večera, no bavilo ho to. V Bekimovom horúcom kresle priblížil, že sa tance chcel skutočne naučiť a obetoval tomu všetok svoj čas.

  • Mával stres pred tanečnými vystúpeniami
  • Čo ho naučila Emília Vášaryová
  • Prečo nie je herectvo prechádzka ružovou záhradou
  • Aká je jeho denná rutina a prečo hneď od rána nescrolluje sociálne siete
  • Ako vníma natáčanie šteklivých scén

Všetky epizódy podcastu Bekimovo horúce kreslo nájdete na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. Ak máte radi tento podcast, Bekimovo horúce kreslo je nominované v kategórii Klapka v súťaži Podcast roka 2024! Ak chcete podcast a horúce kreslo podporiť, urobte tak do 16. júna 2024. Všetky informácie nájdete TU!  Za každý hlas & váš čas veľká vďaka!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach