Europa 2 - Maxximum muziky

Luxusná spoločníčka Jessica: Neviem, prečo nás súdia. Mnohé ženy robia to isté, ale zadarmo

Diana, ktorá zastupovala Sama a stala sa tak nedobrovoľne tretím prasiatkom, dostala za úlohu zohnať hosťa. Svoju úlohu splnila a do štúdia Europy 2 priviedla priamo z Dubaja ženu menom Jessica, ktorá žije a pracuje v Dubaji ako luxusná spoločníčka.

V rozhovore prezradila, že jej hlavnou motiváciou bolo zaplatiť si štúdium na vysokej škole. „Chcem si zarobiť dostatočne na to, aby som splatila vysokú školu a potom sa plánujem pohybovať v tom, čo vyštudujem, a to v oblasti marketingu. Chcela by som sa venovať digitálnemu marketingu a sociálnym sieťam,“ priblížila.

Podcast Tri prasiatka je nominovaný v kategóriiách Klapka a Miláčik v súťaži Podcast roka 2024! Ak nás chceš podporiť, urob tak do 16. júna 2024. Všetky informácie nájdeš TU! Za každý hlas ďakujeme!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Tri prasiatka zaujímalo, ako to v takejto brandži funguje. Je sex povinnosťou? „Môže v tom byť aj sex, ale nemusí,“ povedala.  Zároveň sa čuduje, prečo túto prácu mnohí odsudzujú. Hovorí, že mnohé ženy robia to isté, ale zadarmo. Ona, naopak, za spoločnosť dostáva zaplatené.

Zároveň nevylúčila, že s klientami nemá aj intímne chvíle. „U mňa to tiež môžeme byť s vášňou a sympatiami. Taktiež, keď si na nejakom leveli, tak si môžeš vyberať, s kým sa stretneš, čo s ním budeš robiť a ako dlho s ním budeš,“ povedala Jessica viac o svojej práci. Zároveň povedala, že oddeľuje prácu od súkromného života a že nerieši, čo robia ostatní, pretože sa riadi heslom: Ži a nechaj žiť. V podcaste Tri prasiatka prezradila však aj pikantné veci. Vypočuj si celú spicy epizódu!

  • Robí túto prácu veľa Sloveniek?
  • Ako funguje hľadanie kontaktov?
  • Ako by reagovala, keby zostala tehotná?
  • Aký má názor na polyamoriu? Dokázala by fungovať v takomto vzťahu?
  • Sú jej klienti oplzlí?
  • Čo by nikdy za peniaze neurobila?
  • Verí v pravú lásku?

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach