Europa 2 - Maxximum muziky

Špekulácie o rozvode Jennifer Lopez a Bena Afflecka silnejú

Jennifer Lopez a Ben Affleck, známi ako „Bennifer“, opäť čelia rozvodovým špekuláciám. Tieto fámy sa začali šíriť potom, čo boli na Zillow (Zillow sa venuje poskytovaniu online realitných služieb, vrátane vyhľadávania nehnuteľností na predaj alebo prenájom, hodnotení nehnuteľností a zdieľaniu informácií o realitnom trhu​- pozn. red.) zverejnené fotografie ich údajného nového domu v hodnote 60 miliónov dolárov.

Podľa viacerých zdrojov, vrátane Page Six, sú tieto dohady stále len fámami, ale množstvo podrobností, ktoré sa objavujú, naznačujú, že v ich vzťahu môže byť napätie.

Zdroj, ktorý má blízko k páru, uviedol, že ich vzťah prechádza zložitým obdobím a medializované správy len pridávajú na tlaku, ktorému obaja čelia. Jennifer Lopez mala údajne vyjadriť svoju frustráciu z neustáleho verejného záujmu a špekulácií ohľadom ich vzťahu. Na druhej strane, Ben Affleck sa snaží zachovať pokoj a sústrediť sa na svoje pracovné záväzky, informuje portál Yahoo​.

Jennifer a Ben sú pod drobnohľadom médií od roku 2021, keď sa dali opäť dokopy. Hoci sa zdali byť šťastní a často sa objavovali spolu na verejných podujatiach, zdá sa, že tlak verejnosti a ich vlastné osobné problémy prispievajú k súčasným špekuláciám​, píše sa ďalej na spomínanom portáli Yahoo. Aj napriek špekuláciám, sa dvojica stále objavuje bok po boku na verejnosti.

Zrušila turné, pretože chce tráviť viac času s rodinou

Jennifer Lopez nedávno oznámila zrušenie svojho letného turné This Is Me…Live, aby mohla tráviť viac času so svojou rodinou. Toto rozhodnutie prišlo po tom, čo už na začiatku mája zrušila sedem vystúpení v Severnej Amerike.

Speváčka a herečka uviedla, že je úplne zlomená a zdevastovaná z toho, že sklamala svojich fanúšikov, ale cíti, že toto rozhodnutie je nevyhnutné. Zároveň sľúbila, že to svojim fanúšikom vynahradí a opäť sa s nimi stretne, uvádza portál ​Honolulu Star-Advertiser.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach