Europa 2 - Maxximum muziky

Najzvučnejšie hip-hopové mená sa stretnú pod holým nebom v Trenčíne

Wave Festival tentokrát otvára letnú festivalovú sezónu tak, ako sa patrí, a to rovno pod holým nebom v Trenčíne. Privíta zvučné mená ako Calin, Separ, Gleb, PTK, Luca Brassi10x, Radikal Chef, Dokkeytino a mnoho ďalších.

Okrem toho, že ide o veľké mená, všetci umelci sa predstavia na pódiu s úplne novou show, a tak festivalovo odpremiérujú svoje dlho očakávané nové albumové projekty, ktoré len nedávno uzreli hudobné svetlo sveta a už teraz sa tešia obrovskému úspechu na svojich digitálnych platformách.

Zdroj foto: Tlačová správa

Okrem nadupaného line-upu, prináša Wave Festival komplexnejší formát eventu, keďže pribudne zaujímavý stage, ktorý prinesie úplne iné žánrové mená.

„Noviniek na tomto ročníku je hneď niekoľko. Spojili sme sily s kamošmi z BASSIZM, ktorí sú najväčšou Drum and Bass značkou na Slovensku a vytvorili sme spoločne jedinečný koncept 360° pódia, na ktorom sa predstavia slovenský Dj’s ako napríklad B-Complex či C:rcle. Ďalšou novinkou je pódium SEMTEX Vagón, ktorý bude ďalším z pódii, kde bude možnosť stretnúť v rámci Meet & Greet umelcov z programu. Taktiež tam bude množstvo tanečných vstupov a hudobná vložka bude zostavená rapom od rokov 2000 až po súčasnosť. Tiež pre návštevníkov pripravujeme zábavnú zónu, kde budú rôzne aktivity,“ približuje komplexný program festivalu Tomka.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach