Europa 2 - Maxximum muziky

Predbehne Oliver vlak? Príď ho povzbudiť a získaj merch Europy 2

Priprav sa na nezabudnuteľný event na Orave, kde bude tvoje obľúbené rádio Europa 2 v centre diania! V sobotu sa koná podujatie Faster than a Train a my na ňom nebudeme chýbať! Čaká ťa deň plný akcie, zábavy a napätia, tak prídeš?

Tipni si, koľko kilometrov prejde Oliver

Ak stále váhaš, myslíme si, že ťa čaká jedinečný zážitok, pretože náš Oliver sa na bicykli pokúsi predbehnúť vlak! Špeciálny pelotón, aj s Oliverom, vyráža o 14:28 hod. z Kraľovian a celá trasa má cca 58 kilometrov. Koľko podľa teba prejde? Svoje tipy nám pošli cez WhatsApp na tel. číslo 0905 030 090. 

Celú jazdu bude streamovať, takže to, ako sa bude trápiť, budeš môcť vidieť naživo na našich sociálnych sieťach. Nebude chýbať ani Samo, ktorý sa bude nachádzať v sprievodnej dodávke a Oliverovo dobrodružstvo bude zachytávať z iného uhľa pohľadu.

Prídi na Oravu aj s transparentom a merch je tvoj!

V cieli, ktorý sa bude nachádzať v Trstenej, ťa budú zabávať Becca a Šorty, ktorí budú moderovať bohatý program. Okrem skvelých moderátorov sa môžeš tešiť aj na živé vstupy, ktoré budeš počuť z nášho éteru.

Ak sa však rozhodneš prísť podporiť nášho Olivera naživo a budeš mať so sebou transparent s logom nášho rádio, dostaneš od nás skvelý merch Europy 2! Takže neváhaj a pridaj sa k nám na tomto vzrušujúcom podujatí.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach