Europa 2 - Maxximum muziky

Nečakané spojenie: Majself a Nela Pocisková majú spoločný song!

Talentovaný hudobný producent Matej Mikloš, ktorý vystupuje pod pseudonymom MAXX MIKLOS vydáva pilotný singel zo svojho prvého producentského albumu, na ktorý si pozval netradičné spojenie v podaní Majselfa a Nely Pociskovej. Skladba nesie názov Neprestanem dýchať a výsledok je naozaj dych berúci.

Maxx Miklos je hudobný producent, ktorý pôsobí na slovenskej hudobnej scéne od roku 2016, odkedy spolupracoval v hudobnom štúdiu Littlebeat, kde sa podieľal na albumoch Celeste Buckingham, Lucie Bílej, Daniela Kapitána, Terezy Maškovej, Mandrage, Ronie, Dominiky Mirgovej a mnohých ďalších.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Maxx Miklos si na svoj prvý singel pozval Majselfa, s ktorým vznikol základ skladby. Tento hudobný príbeh dopovedala Nela Pocisková, ktorá vniesla do skladby nezameniteľnú emóciu a za pomoci textárky Alexandry Okálovej dali novinke, ktorá nesie názov Neprestanem dýchať poslednú bodku.

„Bola to naša prvá spolupráca s Maxom a mala špeciálnu príchuť. Občas sa vám stane, že v štúdiu zažijete špeciálnu atmosféru, keď to ide, ako keby samé, a to sa presne udialo pri tejto skladbe. Patrí medzi moje najobľúbenejšie skladby za posledné roky a nesie v sebe okrem svojskej energie aj silný odkaz, ktorý vznikol veľmi autenticky a nenútene. Mám radosť zo spolupráce s Nelou, pretože si myslím, že je to presne ten človek, ktorý na tejto skladbe mal byť. Verím, že si pesničku ľudia obľúbia a pomôže im v dobrých aj zlých časoch,“ hovorí Majself.

Nový album prinesie nečakané česko-slovenské spojenia

Očakáva sa, že aj nasledujúce skladby z albumu prinesú nové, netradičné a zaujímavé spojenia slovenských, ale aj českých hudobných interpretov. Novú pesničku sprevádza aj videoklip, o ktorý sa postaral tím Illuminate na čele s režisérom Martinom Mikom, ktorý zachytil atmosféru skladby v prírodnom prostredí v kontraste s červeným piedestálom.

„Keď mi Maxo zavolal a prizval ma do tejto spolupráce, povedala som si, že mňa ten hore naozaj vypočul, lebo som dlhšie vysielala signál, že by som sa chcela spojiť trochu s rapovou a hip-hopovou scénou. Keďže sme už v rámci Illuminate spolupracovali s Yaelom na skladbe Magnet, tak chlapcom z produkcie napadlo moje meno, čo je skvelé. Prišli sme do štúdia, spoločne s Maxom sme nahodili linky, ktoré som si doma pripravila. Maxo ich následne upravil a prišiel so svojimi nápadmi a vkladom. V spolupráci so Saškou Okálovou sme trochu okresali môj navrhnutý text tak, aby to vychádzalo zo mňa, no Saška tomu súčasne dala hlavu a pätu. Spoločne sme zažili jeden úžasný deň tvorenia vo veľmi príjemnej atmosfére a vznikla skladba Neprestanem dýchať, ktorej maximálne veríme všetci traja. Dúfam, že energiu, ktorú skladba dodáva nám, dodá tak isto aj vám, nakoľko všetci prežívame, či už pády, alebo vzlety, no ideme ďalej a silnejší,“ uzatvára Nela.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach