Europa 2 - Maxximum muziky

Separ spustil predaj lístkov na najväčší koncert kariéry. Vypredaný ešte nie je

Aj napriek tomu, že Separov najväčší sólový koncert jeho kariéry sa bude konať až 6. septembra 2025, lístky dal do predaja už včera. Tento koncert, na ktorý ešte stále kúpiš lístky, bude na Tehelnom poli, no Separ hovorí, že ak by sa konal na Zimnom štadióne v Bratislave, už by bol vypredaný.

Lístky sa pohybujú od 19,90 eur, no nájdeš aj také, za ktoré zaplatíš 400 eur! Aj napriek tomu, že na Instagrame zdieľal návod, ako si zakúpiť lístky, pod posty na Instagrame mu ľudia píšu, že kódy, cez ktoré si mohli kúpiť lístky, nefungujú. Niektorí včera upozorňovali aj iné technické problémy a prosia rapera, aby to urýchlene napravil, pretože si chcú vychutnať jeho koncert a kúpiť lístky, kým ešte sú.

Separ sa dnes na Instagrame pochválil, že za 24 hodín predal historicky najväčší počet vstupeniek, čo sa týka slovenského interpreta na Slovensku.

„Ja len, že fakt ďakujem! Toto nám práve prišlo z Ticketportalu, tak si to tu odložím.. Ešte 10-tisíc ľudí nevyužilo svoj kód, tak let“s go, máte na to ešte čas do večera,“ napísal k príspevku raper.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach