Europa 2 - Maxximum muziky

Cestujeme naspäť v čase?! Interstellar príde do kín

Legendárny sci-fi film Interstellar od režiséra Christophera Nolana sa vracia do kín pri príležitosti svojho 10. výročia. Tento ikonický film, ktorý mal pôvodnú premiéru v roku 2014, si získal srdcia divákov po celom svete.

Divákov uchvátil najmä strhujúci príbeh, ktorý budeš teraz môcť zažiť nanovo a na veľkom plátne. Podľa portálu ladbible.com by sa mala táto epická snímka dostať do kín 27. septembra. To, či príde aj do slovenských kín, zatiaľ jasné nie je.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Interstellar sa odohráva v dystopickej budúcnosti, kde je Zem postihnutá klimatickými katastrofami a vyčerpaním prírodných zdrojov. Hlavný hrdina, pilot a inžinier Cooper, sa spolu s tímom astronómov vydáva na cestu cez červiu dieru s cieľom nájsť nový domov pre ľudstvo. Film sa dotýka hlbokých tém ako čas, láska, rodina a obetavosť, čo z neho robí dielo, ktoré rezonuje s divákmi aj po rokoch.

Príležitosť znovu vidieť Interstellar v kinách je oslavou nielen pre fanúšikov filmu, ale aj pre novú generáciu divákov, ktorí možno ešte nemali možnosť vidieť túto filmovú perlu na veľkom plátne. Táto nová verzia má byť obohatená o vylepšené vizuálne efekty a zvuk, čo zaručuje ešte intenzívnejší zážitok.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach