Europa 2 - Maxximum muziky

Prirovnávali ho k Justinovi Bieberovi. Britský spevák má teraz na krku škandál

31-ročný britský spevák Conor Maynard sa preslávil prostredníctvom YouTube, kde pridával covery rôznych piesní. Okrem zamatového hlasu, zaujal fanúšikov aj výzorom, ktorí ho prirovnávali k Justinovi Bieberovi, okolo ktorého bol v tom období veľký hype.

Conor rozbehol svoju kariéru v roku 2011, keď podpísal zmluvu s vydavateľstvom Warner Music Group. O rok na to vydal debutový album s názvom Contrast, na ktorom sa nachádzala jeho pomerne úspešná pesnička Can´t Say No.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Aj napriek tomu, že má stálu fanúšikovskú základňu, jeho kariéra v súčasnosti stagnuje. Teraz sa však na neho upriamuje veľa pozornosti, a to kvôli škandálu s dieťaťom. Účastníčka reality show The Traitos, Charlotte Chilton, tvrdí, že práve britský spevák má byť otcom ich nenarodeného dieťaťa.

Dvojica sa mala stretnúť na párty k spomínanej reality show. Charlotte na párty ani nechcela ísť, ale prehovoril ju víťaz šou, ktorý zhodou náhod randí s Conorovou sestrou. Ten jej mal povedať, že Conor sa s ňou chce zoznámiť, pretože zistil, že je čerstvo rozídená, píše portál dailymail.co.uk.

No a keďže na tú párty išla a teraz tvrdí, že otcom dieťaťa je Conor, asi vieme, čo sa udialo. Charlotte sa nevzdáva a tvrdí, že nedopustí, aby jej dieťa bolo niekoho „špinavým tajomstvom“, píše portál thesun.co.uk. Spevák sa k situácii doposiaľ nevyjadril a hrá mŕtveho chrobáka. Najnovšie ho však videli s novou priateľkou v Londýne.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach