Europa 2 - Maxximum muziky

YAEL a TIAN MOON nadväzujú na predchádzajúci singel Nad vodou s novinkou KDE SI

Pred pár dňami vydali YaelTian Moon skladbu Nad Vodou, ktorá sa v priebehu pár hodín dostala do hudobných trendov na platforme YouTube a do dnes figuruje ako pretrvávajúci hit. Interpreti svojich fanúšikov nenechali dlho čakať a na tento úspech nadväzujú s novým singlom, ktorý nesie názov KDE SI.

To, že ide o pokračovanie tohto hudobného príbehu, prezrádza najmä videoklip, ktorý natočili. Predchádzajúci singel má otvorený koniec, ktorý si pýtal pokračovanie. Vizuál ku skladbe KDE SI tak zavedie fanúšikov v príbehu ďalej.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V klipe sa opäť stretávame s Juliou Hojdyszovou, ku ktorej sa pridáva aj Ladislav Jambor alias Lu z Love Island. Napätie v hudobnom príbehu graduje a prináša vyhrotenú situáciu, ktorej koniec opäť ostáva otvorený. Je vysoko pravdepodobné, že príbeh ešte nekončí a mladí interpreti si pre nás pripravia ešte jedno prekvapenie, ktoré možno prinesie rozuzlenie tejto hudobnej drámy.

„Napriek tomu, že by to možno málokto čakal, som sa do roly zápornej postavy veľmi prirodzene vžil. Rovnako aj do momentov smútku, keď sa zdá, že je všetko stratené. S Illuminate to už bolo naše druhé spoločné natáčanie a verím, že nie posledné. Natáčanie s nimi je vždy plné zábavy a extrémne profesionálne. Všetko odsýpa a výsledok vždy stojí za to. Bolo mi cťou byť súčasťou,“  hovorí Lu. Novinku KDE SI hudobne spracoval mladý producent Sebastian Rigó alias RIXO. Pod vizuál sa podpísal Martin Miko z Illuminate.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach