Europa 2 - Maxximum muziky

Známa americká herečka natáčala v Bratislave. Do nášho hlavného mesta sa zaľúbila

Madelaine Petsch, známa najmä zo seriálu Riverdale, sa prednedávnom predstavila v novej hororovej trilógii The Strangers: Chapter 1. Film mal premiéru 17. mája a odohráva sa v malej obci. Madelaine stvárňuje hlavnú postavu, ktorá sa ocitá v desivých situáciách plných napätia a hrôzy.

Celú trilógiu natáčali súčasne v Bratislave počas 52 dní od septembra do novembra 2022, uvádza portál collider.com. Režisér Renny Harlin opísal natáčanie ako extrémne náročné, kde sa jednotlivé kapitoly nakrúcali neustále v rôznych sekvenciách, čo si vyžadovalo veľkú sústredenosť od hercov a celého štábu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

The Strangers: Chapter 1 je reboot originálnej snímky z roku 2008 a veľmi divákov neoslovil. Film získal na Rotten Tomatoes hodnotenie 22 %, čo naznačuje, že reakcie boli prevažne negatívne.

Príbeh a pokračovania: Prvá kapitola filmu uvádza postavy a zápletku, ktorá sa bude ďalej rozvíjať v nasledujúcich dvoch častiach trilógie. Druhej časti by sme sa mali dočkať už na jeseň tohto roku a trojka vyjde budúci rok. Počas premiéry jej robili spoločnosť jej tri najlepšie kamošky a zároveň aj herecké kolegyne zo spomínaného seriálu Riverdale.

Zamilovala sa do Bratislavy

Keďže sa natáčalo v našom hlavnom meste, hlavní predstavitelia strávili v Bratislave pomerne veľa času. Madelaine v rozhovore prezradila, že sa jej v Bratislave veľmi dobre natáčalo a ak sa v našom hlavnom meste bude ešte niekedy niečo točiť, chce v tom bezpochyby hrať.

Zároveň vychválila kaviareň, do ktorej si chodievala kupovať matchu a povedala, že to bola najlepšia matcha, akú kedy mala. Taktiež povedala, že všetci ľudia k nej boli veľmi milí a mala pocit, ako keby tu bola doma. Pozri si rozhovor, v ktorom vychválila Bratislavu a Slovákov!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach