Europa 2 - Maxximum muziky

Novinka na Europe 2! Flashback – najväčšie hudobné bangre minulosti

Raz do týždňa sa spolu s vami, našimi poslucháčmi, vyberie Becca a Šorty na hudobnú cestu do minulosti. Každú stredu po 16-stej vám zahráme banger, ktorý otriasol našimi životmi a vryl sa nám pod kožu.

Flashback bude pravidelná vec, na ktorú sa budeš môcť tešiť každý týždeň. Bangre, na ktoré si sa kedysi vrtel na parkete, nájdeš na našom webe a pozor – budú znieť aj z nášho éteru. Tak čo, vydáš sa s nami na cestu do minulosti? Tento týždeň štartujeme hitom My Love od Justina Timberlakea. Tiež máš pri tomto songu flashback? Podeľ sa s Beccou a Šortym cez náš WhatsApp na tel. čísle 0905 030 090  a daj im vedieť, s čím alebo s kým sa ti táto pieseň spája.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Skladba My Love vyšla Justinovi Timberlakeovi na druhom albume Future Sex/LoveSounds v roku 2006. V skladbe figuruje aj raper TI a o produkciu a niektoré vokály sa postaral producent Timbaland. Vedel si, že veľká časť hudby je poskladaná z beatboxových zvukov Justina Timberlakea a Timbalanda?

Pieseň kombinuje prvky R&B, hip-hopu a elektronickej hudby, čo bolo charakteristické pre celý album FutureSex/LoveSounds. Známou črtou skladby je jej futuristický zvuk s použitím syntetizátorov a unikátnej produkčnej techniky Timbalanda. Justin získal o rok neskôr za túto skladbu cenu Grammy za Najlepšiu rapovú kolaboráciu a dobyl rebríček Billboard Hot 100.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach