Europa 2 - Maxximum muziky

Ed Sheeran zažil riadny trapas: Ostať nahý pred hotelovou izbou, nie je žiadna sranda!

Ed Sheeran, jeden z najúspešnejších spevákov súčasnosti, zdieľal s fanúšikmi veselo-trápnu historku, ktorá sa mu stala počas pobytu v hoteli. Incident sa odohral, keď sa spevák nečakane ocitol pred dverami svojej hotelovej, a to izby úplne nahý. O tejto príhode porozprával v podcaste Therapuss with Jake Shane.

Podľa článku na portáli MoreFM, Ed Sheeran počas jednej zo svojich ciest zostal uzamknutý pred dverami svojej hotelovej izby, a to bez akéhokoľvek oblečenia. Situácia vznikla úplnou náhodou, keď sa spevák vybral z izby len na krátku chvíľu, no nepočítal s tým, že sa dvere za ním automaticky zavrú.

Spevák priblížil, že má v obľube spať nahý, pretože sa počas toho cíti veľmi slobodne. Keď sa v noci zobudil, aby sa išiel vycikať, neotvoril dvere na toaletu, ale omylom na chodbu. Kým sa spamätal, dvere za ním sa zabuchli a on skončil tak, ako ho Boh stvoril, uprostred chodby.

Priamo nad ním bola umiestnená kamera, a tak si len pomyslel: „Ku**a, ako sa z tohto dostanem?“. Napokon sa mu nejako podarilo nájsť vankúš, ktorým si zakryl svoje intímne partie a pobral sa vyriešiť túto situáciu priamo na recepciu. Našťastie, zamestnanci ho nenechali v štichu, pomocou náhradných kľúčov mu otvorili izbu a ochranka zmazala videozáznam, prezradil Ed.

Ed Sheeran je známy svojim humorom a pozitívnym prístupom k životu, situáciu vníma ako jednu z tých, ktoré mu aj napriek nepríjemnosti dodali ďalší zábavný zážitok do zbierky. „Vtedy som si uvedomil, že život nie je vždy o tom, ako sa veci stanú, ale ako sa s nimi vysporiadame,“ vyjadril sa spevák.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach