Europa 2 - Maxximum muziky

Andrea Zahurancová: V Kolumbii nás taxikár zamkol v aute a išiel si niečo vybaviť

Do Bekimovho horúceho kresla sa tentoraz posadila Andrea Zahurancová. S podnikaním začínala v roku 2015, keď mala len 21 rokov. Dnes spolu s bratom a priateľmi stojí za jednou z najznámejších slovenských startupových značiek.

Ako povedala sama Andrea, táto cesta bola plná výziev, ale prekonanie strachu a podpora zo strany rodičov ich priviedli k úspechu. Aj napriek tomu, že ju rodičia podporujú, keď im na začiatku predstavila svoj plán, dvakrát nadšení neboli.

„Teraz sa im to páči a sú našimi najväčšími podporovateľmi, ale zo začiatku, keď som nechala školu, som cítila, najmä z ocinovej strany, že nebol úplne nadšený,“ priznala, no aj napriek tomu si išla za svojím.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

V najnovšej epizóde sa podelila aj so svojimi cestovateľskými skúsenosťami, vrátane nebezpečnej situácie v taxíku v Kolumbii a povie viac o pobyte v Indonézii počas pandémie. V tej dobe jej kamaráti pomohli vybaviť víza a popohnali ju, aby rýchlo prišla, pretože sa o pár dní mali zatvárať hranice.

Tieto zážitky, spolu s návštevou Indie, jej pomohli prehodnotiť dovtedy nastavené životné hodnoty. S Bekimom diskutovali aj o tom, ako spolupráca s influencermi pomáha ziskovosti značiek a ako včas identifikovať problémy, a tak predísť vyhoreniu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Všetky epizódy nájdeš na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. Na nový rozhovor sa môžeš tešiť už tento piatok po 13:00 hod., stačí len, ak si naladíš Europu 2!

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach